Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem akarom...

Mit csináljak ha nem akarom az online oktatást? Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom tavaly sem tanultam így meg semmit.

És már nagyon úgy néz ki hogy az lesz. Suliban sem szeretek járni felkelni reggel de mégis jobb mint az online tanítás.

Középiskolaba járok 3.os vagyok



2020. szept. 12. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy,hogy akarod-e vagy nem,muszáj. Nekem is nehéz volt,de amit kellett csináltam.
2020. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a bajod hogy nem elég hatékony így a tanulás, kérj esetleg segítséget a tanárodtól, hogy mit csinálhatnál máshogy. De amíg nincs online oktatás addig meg ne stresszelj ezen feleslegesen. Próbáld meg az előnyeit kihasználni (nem kell utazni, ezzel időt spórolsz, magadnak osztod be a napod), és ne csak a rossz oldalát nézni.
2020. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 koronás van a suliban tuti online tanítás lesz par nap múlva
2020. szept. 12. 21:19
 4/7 vantel ***** válasza:
13%
Kapcsold ki a monitort és már vége is az onlájn oktatásnak.
2020. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nálaunk az esti oktatás semmi volt. Nem volt oktatás. Egsáltalán. Szóval utáltam. Hogy tnauljak így?
2020. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
De mi a franc bajotok van az online oktatással? Én egyetemen olyan jó jegyeket szereztem mint soha előtte. Nem csalással mellékesen, de nem magyarázkodok mert nincs miért. Ráadásul úgy, hogy előadás közben legtöbbször tornáztam (szobabicikli, vagy jóga), csak gyakorlatokon voltam a laptop előtt. Sokkal több időm volt mindenre, én imádtam. Főleg mert nem kellett buszozni csomót és jópofizni ismeretlen emberkéknek.
2020. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szerettem azt a pár hónapot. (Maszkos ballagó voltam :D )
2020. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!