Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lett valakinek idén új osztálya?

Lett valakinek idén új osztálya?

Figyelt kérdés

Én külföldön járok suliba, nekünk holnap kezdődik, és nagyon izgulok hogy milyen lesz, mert teljesen új osztályt meg tanárokat kapok.

Idén volt még valakinek úgy hogy teljesen új osztályba került?

Ha igen, akkor hogy fogadtak? Ez az időszak nem nehezítette nagyon meg az ismerkedést?

Esetleg rossz/jó élménybeszámolók?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2020. szept. 13. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem lett, eleinte tökre pánikoltam én is, a fejembe egyre-egyre több indokot hallottam, hogy miért ne kedvelnének.Ezek után próbáltam első nap minnél korábban oda érni, mikor beléptem a terembe a pánik elfogott és ahogy beléptem, ki is mentem a teremből.Bármennyire is hamar jöttem, a többség már ott volt, szabad pad se volt, ahol le üllhetem volna egyedül.Az osztályba kínos csend üllepedet, én pedig az ajtó elé álltam, hogy most mi a szart tegyek.2 tanár is oda jött, hogy eltévedtem-e, egy jó 3 perc előre bámulás után felbátorodtam.Hisz nem lehet ez olyan rossz, ugye?Így beléptem a terembe, megint, megint csak ki akartam volna menni, de helyette magabiztosan oda léptem egy padhoz, megkérdezve a várva várt kérdést," Le üllhetek melléd?".Bármennyire is kínosan éreztem magam, egy igent kaptam.Szerintem kiszaladtam volna a teremből, ha egy nemet kaptam volna.Elcseszten az időmet a terem kereséssel és a kinti ácsorgással, így nem igazán maradt sok időnk a beszélgetésre.Ami ebbe a helyzetbe szerintem jobb is volt, kellett egy kis idő, mire eljutottam arra a pontra, hogy biztosan nem fogok elmenekülni és viszonylag normálisan tudok beszélni.(Dadogni szoktam mikor ideges vagyok sajnos, emellé hadarok is, így nem sok esély van rá, hogy valaki meg is érti, hogy mit beszélek.)A padtársam normális volt, próbált beszélgetni is velem, még akkor is, ha az elején eléggé rövid válaszokat adtam, amivel biztos megnehezítettem neki.Próbáltam azért barátságos lenni vele, egész nap kb. vele beszélgettem csak.Valószínűleg nem lehettem annyira borzasztó, mint gondoltam, mivel másnap le üllt mellém megint.Tovább beszélgettünk az elkövetkezendő napokban, sokkáig csak vele beszélgettem, az osztály chatet olvastam, így volt fogalmam, hogy milyen a szemilyiségük, egy idő után felbátorodtam és én is írogattam.Egészen könnyen meg lehet nevetetni, hasonló humoruk van, így kezdem azt érezni, hogy az osztály része vagyok.Remélem neked is sikeres lesz az első napod, plusz jó lesz az osztályod.Próbálj ne rágörcsölni, én is mondhatni a semmiért idegeskedtem. :D

Sok sikert!

2020. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom került új osztályba mert Ózdról Sopronba költöztünk és sajnos azt kell, hogy mondjam nem volt a legkönnyebb dolga de azért nem lehetetlen. Ő jó a vers írásban meg a képzőművészetben ezáltal sikerült is neki te is arra igyekezz fektetni a hangsúlyt amiben jó vagy és érdekel.
2020. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és segítőkész válaszokat :)
2020. szept. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!