Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magánkollégium (saját szobával...

Magánkollégium (saját szobával) vagy albérlet? A kettő egy árban van.

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajat szobas kollegium: lesz kulon kuckod es mégis fiatalok kozott leszel. Az albérletben lehet hulye a foberlo, lehetnek bunkok a lakok es nincs tarsasagod.
2020. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Albérlet alap, ott te vagy az úr. Kollégiumban sok hülye szabályt be kell tartani, most meg főleg, a járvány miatt.
2020. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha bejön megint a távoktatás, akkor kollégiumot könnyebb otthagyni, az albérletet meg le kell szerződni 1 évre
2020. szept. 17. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Alap esetben albérletet mondanék.

Jelenlegi helyzetben, ha nem zavarnak a kolis szabályok a vírus miatt, akkor koli. Illetve ha esetleges távoktatás mellett albérletben maradnál, fenn tudnád tartani magad akkor albérlet.

2020. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Koliban nagyobb sansz van a vírus elkapásra nem?
2020. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Saját szoba, én nem érintkezek senkivel, nincs igényem társaságra.

Én nem félek a vírustól, azt várom hogy legyen tavoktatás és akkor hazamehetek

2020. szept. 17. 20:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vírus elég gáz pedig. Egyrészt ha nem ússza meg valaki enyhe tünetekkel akkor NAGYON nagy szopás tud lenni. Nekem vannak barátaim akik hónapok óta betegek. De pl ez a cikk sokat elmond, a gyógyultak felének elég durva tünetei maradnak:

[link]


Másrészt meg, ha egy ember csak egy másiknak tovább adja átlagosan, akkor ennek sacc soha nem lesz vége, csak már ha mindenki beteg volt. De ha mutálódik és újra el lehet kapni, akkor meg vakcináig ez lesz. Ami meg mire eljut és végig oltanak mindenkit az 2022. Szóval szerintem szopó ez az egész.

2020. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó, elhiszem.

De a lenyeg hogy magánkolinál ha bejön a digitális oktatás -márpedig valószínű- akkor siman lemondhatom. Albérletnél meg le kell szerződni 12 hónapra

2020. szept. 17. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi szól akkor amúgy a koli ellen neked?


Amúgy én úgy tudom, hogy annyi szokott lenni az albis szerződéseknél, hogy ha tudsz találni mást a helyedre, akkor lehet azért váltani. Ha esetleg mégis az lenne erre kérdezz rá előre.

2020. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mert akkor már szívesebben laknék albérletben, mint koliban.

Csak a vírus miatt jobb lenne ha ott lehetne hagyni

2020. szept. 17. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!