Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavatós keringőben...

Szalagavatós keringőben nektek volt olyan rész, ahol fel kell emelni a másikat?

Figyelt kérdés
Nekünk lesz és kicsit félek mert magasabb vagyok mint a fiú... Valaki elmagyarázná hogy kell ezt jól csinálni? :)
2020. okt. 6. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek próbák?
2020. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
A covid miatt nem is lesz szalagavató
2020. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi ez nem a Dirty Dancing, max megfogja a derekad és egy fél fordulatot vagy fordulatot megtart. Kicsit elugrasz, úgy tudsz a fiúnak segíteni. Meg nem is kell magasra tartania, csak pár centit.
2020. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt olyan rész.
2020. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Na, hogy legyen értelmes válasz; pont nemrégláttam hasonló esetet, csak az másfajta tanc volt.


Ott, ahol volt az emelős rész volt, a páros lány tagja vagy ugrott egyet vagy a páros mást táncolt addig.

2020. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd nagyobbat ugrok... Remélem azért nem kell mást táncolnunk :((
2020. okt. 6. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, azt nem úgy kell elképzelni, hogy teljesen mást táncoltok :) Amíg ugranak, addig pl Te meg pár lány, akikkel ez a helyzet mondjuk pörögtök vagy körbejárjátok.


Erre odafigyelnek a tánctanárok is, hogy ahhoz a részhez passzoljon amit csináltok vagy pl csak bizonyos embereketenelnek meg, ha nem lehet megoldani.


Én pl duci voltam a gimiben és az osztálytáncnál volt emelős rész, szóval tőlem sérvet kaptak volna a fiúk meg voltak magas lanyok vagy szintén kicsit husisabbak (nem kövérek). Ott pl a gebéket emelték fel az erősebb fiúk (talán volt 1-2 simán vékony is) és addig a többi fiú meg lány mást táncolt.


De pl ottahol mindenkinek kellett emelniea táncnál, amit nemrég láttam, ott a lány csak ugrott vagy azta táncoépést csinálta tovább, amit előtte.


Szóval nem kell félni, hogy majd jól kiröhögnek. :)

2020. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiú vállára támaszkodsz, miközben ő a derekadnál fogva egy kicsit megemel, amire rásegíthetsz azzal, ha térdből rugózol. Semmiség, nem lehet elrontani.
2020. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült megcsinálni! :D
2020. okt. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!