Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok, akik csapatsportot...

Diákok, akik csapatsportot űznek, milyen az edzőtök? Kiabáló és káromkodós vagy az ellentétje?

Figyelt kérdés

A filmekben az edzők mindig agresszívek és egy focimeccsen is hallottam egy edzőt, ahogy a pálya szélén üvöltözött, úgy beszélt a gyerekekkel, mint a kutyával és káromkodott nekik.


Ez általános jelenség, minen edző ilyen?


2020. okt. 11. 08:12
 1/5 A kérdező kommentje:
A focimeccs, ahol az edzőt hallottam már a való életben volt, nem a filmben.
2020. okt. 11. 08:13
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A foci a bohócok sportja, szóval nem lepődök meg
2020. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja.

Fociztam egy ideig ahol az edzőnk nagyon rendes, kedves volt. Ritkán kiabált, de inkább motivált minket.


A másik csapat edzője úgy kiabált a gyerekekkel, hogy az anyjukat szidta. A szülők pedig nem hagyták szó nélkül a dolgot,mert a fülük hallatára kiabálta. Egy két idióta szülő arra hivatkozott, hogy ezzel motiválja, de ha nekem mondta volna nem hagytam volna szó nélkül.

2020. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

A foci a legalja emberek gyűjtőhelye, edzők és játékosok terén is.


De ha sportoltál valaha tudhatod, hogy az ember elég komolyan bele tudja hergelni magát és felfokozott állapotba kerül.

Már nem játszom, de minden edzőm teljesen reálisan kezelte a dolgokat, amikor ordibált és kiakadt az mindig jogos volt.

2020. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én táncolok csapatban, és a mi edzőnk sosem lenne képes velünk kiabálni, elképesztően emberi és szeretetteljes az egész, keményen dolgozunk,de sosincs feszültség vagy ilyesmi.
2020. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!