Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább tanár-diá...

Mi volt a legdurvább tanár-diák balhé nálatok?

Figyelt kérdés

Mi volt az előzménye?

Mi lett a következménye?



2020. okt. 11. 19:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
9%
hat ürüleket tettünk a tanár taskajaba de nem tudta ki volt. aztan dnst vettek de szerencsére a stréber gyereket fosattuk meg xd asztan kirugtak a sulibol
2020. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. okt. 11. 19:25
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Hat az botranyos volt amikor a foldrajztanarno bent tartott a tanariban es ugy hajolt direkt folem, hogy a fejem a hatalmas csocsei koze szorult :)


Mi volt az elozmenye? Jokepu srac voltam.

Mi lett a kovetkezmenye? Odafigyeltem a foldrajz oran :)

2020. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas műbunyó (imitált röhögős verekedés), törtünk-zúztunk mindent, asztalok, székek feldöntve, gondoltuk csinálunk a teremben ramazurit. Az egyik fal mögött volt egy földrajz-szertár, ahol egy 50 év körüli tanár volt mindig, hirtelen megjelent az ajtóban, berobogott, aztán:

- Gyerekek, az isten b*ssza meg, hát kidöntitek a falat!!!!!


Ezt akkora hangerővel, hog a szar is belénk fagyott, úgyhogy fülünket-farkunkat behúzva (az enyém úgy összement, hogy 3 napig nem is állt fel) rendet raktunk.

2020. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy lánynak beszólt egy fiú, mire a lány sírva fakadt,

Közben a tanárnő is sírva fakadt emiatt, mert szegénynek pont akkortájt elhunyt az egyik rokona és egy gyerek bezárt minket a terembe, mert a tanárnő a zárban felejtette a kulcsot.

2020. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Én egyszer sírva fakadtam az iskolában a folyosón és volt egy rész, ami a biosz meg a kémia termekhez vezetett és azon a lépcsőn ültem le, hogy kisírjam magam, mert általában ott ritkábban jártak emberek. Na és az egyik biosztanár arra jött és jól lekiabált, hogy azonnal álljak fel a földről aztán egy kicsit durcásabban reagáltam rá, amire nevetett.

Ez így most nevetséges, de akkor eléggé fájt. :D

2020. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Padokkal eltorlaszoltuk a terem bejáratát, nem tudott bejönni a tanár :) Fél óráig szerencsétlenkedett (más tanárokkal együtt), aztán még fél óráig ordítozott velünk
2020. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ének oran két gyerek lefotózta a tanart (miközben a táblára a hata mögé oda volt irva, hogy nezd itt egy idiota, es egy nyíl, ami a tanárra mutatott), aztan ez a kep felkerült a facebookra. Ott meglátta valamelyik tanar, vegul asszem igazgatói intő lett ennek a két gyereknek.


Meg persze volt par osztálykirándulásos balhé is. Ivás, cigi stb miatt. :D

2020. okt. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Altalanosban bekattant az egyik osztalytarsam, elvette a tanarnotol a taskajat es kihajitotta a 2. elemeletrol az udvarra.
2020. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 nekünk egy komplett Facebook csoport van kifejezetten erre a célra. Az egész suli benne van csak a tanárok nem xd


#9 Mitől kattant be?

2020. okt. 22. 09:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!