Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szomszédban (is) bezárták a...

A szomszédban (is) bezárták a sulikat-mit szóltok? Csehország Szlovákia Szlovénia Ukrajna és immáron Románia is sulizáras

Figyelt kérdés

Persze tudom mi itt Szarbániában mindenkinél okosabbak szebbek jobbak bátrabbak erősebbek vagyunk-tudom. (Az euró meg közben 366 ft, de ez mellékes NER-társak...)

Azért elgondolkodtató. Mi kell még? Majd írok már Sebastian Kurz kancellár úrnak ő is zárjon már, és akkor az orbáni mintaállam megint minta lehet.


[link]


2020. okt. 19. 20:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

"A román főváros járványügyi operatív törzse azután döntött a szigorításról, hogy az utóbbi két hétben diagnosztizált fertőzöttek száma Bukarestben már második napja meghaladta a lakosság 3 ezrelékét."


Nálunk mennyi is a fővárosban ez a szám? A triplája? Több?

2020. okt. 19. 20:03
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Romániában csak Bukarestben zárták be. Romániában máshol megy a tanítás. Ott is, ahova én járok
2020. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Romániában csak Bukarestben zárták be"


Tévedés...

ill hazugság.



"Bukarestben a koronavírus-járvány miatt keddtől kezdődően a lakáson kívül mindenütt kötelező lesz a védőmaszk viselése. Bezárnak az óvodák, iskolák és egyetemek, a tanév pedig online folytatódik.


Marosvásárhelyen, Sepsiszentgyörgyön, Csíkszeredában és Székelyudvarhelyen ugyancsak bezártak az iskolák, és online folytatódik a tanév."


És ez csak a kezdet ugye...

2020. okt. 19. 20:10
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem elég ha pesten bezárják. Van ülő hely a buszokon 🤨
2020. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Nekem elég ha pesten bezárják"


Nekem is!!!! semmi mást nem várok csak ezt! Szarok én bele hol mi van igazából itt Pesten leygen sulizár úgy márciusig és pezsgőt bontok. Az esélyeim egyébként elég jók.

2020. okt. 19. 20:14
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Te iskolás vagy?
2020. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Annyira unalmas már az iskolások rinyálása. Nem volt elég fél év otthon?

Komolyan szánalmas már itt naponta.

2020. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tecis az vagy. Elnézve az előbbi mondatod.
2020. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Én végzősként nem úgy érzek, mint te. Nagyon jó lesz úgy érettségizni, hogy az utolsó másfél tanév szinte teljesen kiesett. Mert amit nálunk digitális oktatásnak hívtak, az egyenlő volt a nullával.
2020. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

#8:

Nálad meg látszik, hogy lógsz a nyelvtan órákról, pubi. 😁

2020. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!