Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszem neki vagy csak barátko...

Tetszem neki vagy csak barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

A padtársammal nagyon jóban vagyunk. Szünetekben és orákon is igen jól elviseljük egymés társaságát, csak nekem ez nagyon "fura" mivel az osztályunk kicsit ugymond ketté van osztva (lányok lányokkal, fiúk fiúkkal barátkoznak) ezért a többiek is furán néznek ránk. Na hát az van hogy nagyon szeretném hogy a barát barátom legyen, csak nem tudom hogy ő mit szeretne. Már most leszögezem hogy semmilyen párkapcsolatot nem szeretnék.


Azért gyanakszok hogy teszek neki mert ilyeneket csinál: mindig megakar nevetettni, össze firkálja a kezem, a nevemet mindig bele költi valami random dalba, mindig mellettem áll, ha kérik hogy üljön el nem akar stb...


Tudom hogy hülyeség de nem szeretném hogy azt higgye hogy barátságnál többet akarok tőle, mert szerintem még mindketten éretlenek vagyunk egy "kapcsolathoz"

Szerintetek tetszek neki (aminek igen kicsi az esélye) vagy csak barátkozni szeretne?



2020. okt. 20. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Összefirkálja a kezed? Hány évesek vagytok? 12?
2020. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik, hogy ő többet lát bele.

"nem szeretném hogy azt higgye hogy barátságnál többet akarok tőle" - vagy ne adj neki kétértelmű jeleket, vagy konkrétan mondd meg neki, hogy mi a helyzet. Ha nincsenek egyértelmű határok, vagy nem veszi észre ezeket, akkor nyíltan meg kell mondani neki.

2020. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne itt kérdezősködj, vele beszéld meg! :)
2020. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kéz összefirkálás nem kor függő, nekem a főnököm 39, én is annyi vagyok, és össze szokta firkalni a kezem tollal vagy filccel :D szerintem ennyi hülyeség kell az életbe, különben unalmas és búskomor lenne. Amúgy én tetszek neki, szerintem te is tetszel a srácnak.
2020. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!