Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha suliban az az osztálytársai...

Ha suliban az az osztálytársaitok csúfoltak, este zaklattak, szivattak titeket és nem éreznétek magatokat jól suliban iskolát váltanátok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Feltétlenül, de gondolkozz el azon, hogy ezt miért tették veled. Az új iskolában ez nem jönne ismét elő?
2020. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

#1 Nem hiszem hogy jó hozzáállás a zaklatást annak felróni, hogy vajon mit csinált az áldozat, pláne, hogy tini korban az ilyesmi szinte a semmiből is születhet, vagy olyan dolgok miatt, amiről nem tehet az illető. Plusz aki azt hiszi hogy zaklathat másokat, annak automatikusan irreleváns a véleméne.


Ettől függeltenül nem hiszem, hogy rögtön sulit váltani jó ötlet lenne. Ha veszélyben érzed magad, vagy tényleg sokáig kitart ez az alázás akkor persze, de amúgy meg nincs rá garancica, hogy a másik iskola jobb lesz.

Az ilyesmi általában lecsillapodik egy idő után, addig meg ki tudsz tartani.

2020. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
büdi lili se váltott iskolát xD
2020. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Iskolaváltás ÉS pszichológus. Asszertív kommunikáció. Önbizalom-erősítés, határok tartása - téma. Új hobbi, barátok - haverok szerzése, szociális kapcsolatok bővítése (tudom, covid - de ... ).

Tarts ki amíg ott kell lenned, és lépjetek amilyen gyorsan csak lehet.

Szüleid álljanak ki melletted a tanárokkal szemben is.

2020. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az egyik kepem nem tetszett az osztalytarsamnak es ezert ejszaka hivogatott meg lek*rvazott:( mikor reszeg volt. amugy 15 eves🤨
2020. okt. 21. 16:45
 6/16 A kérdező kommentje:
2-esnek es a 4-esnek koszonom. Alapvetoen en konnyen baratkozok es probalok jol kijonni mindenkivel de itt nem erzem jol magam egyaltalan.
2020. okt. 21. 16:47
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Semmit de semmit nem róttam fel a kérdezőnek!

Csupán kérdeztem őt. Mi csak az ő nézetét tudjuk, azért kérdeztem, hogy vajon miért tették ezt vele. Nem állítom, de feltételezhetem azt is, hogy a kérdező tett olyat, ami az egész osztálynak nem tetszik. Hangsúlyozom, nem ismerem a teljes helyzetet, ezért feltételezek, de nem állítok.

2020. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Iskola váltás.

Én 3 iskolába jártam. Az egyikben hiába változtam meg akkor is csak azt látták bennem aki elötte voltam. Utánna a másik két iskolában mindenhol szerettek.

2020. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze ertem de semmi rosszat nem tettem. Mikor bantott se mondtam semmi rosszat neki. Ha azt mondom hogy aki ezt csinalja utal mindenki mert egyfolytaba lelki terror volt mar altalanosban is mindenkinek es bant mindenkit elhiszed hogy nem en vagyok a rossz?😂
2020. okt. 21. 16:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetlen emberről van szó, aki részegen hívogat éjjel, akkor erre semmi szükség. Feltételezem fiú, és tetszel neki, a képet meg túl kihívónak találta, és féltékeny lett. Ilyen helyzetet meg kell tanulni kezelni, küldd el a fenébe.
2020. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!