Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez jelent vmit egy tanárnál...

Ez jelent vmit egy tanárnál (felsőoktatás)?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy amikor körülötte vagyok, akkor nem nagyon néz rám. De ha messzebb van, akkor szokott. Múlt évben láttam hogy az alakom es melleimet is nézte párszor, mostanában nem nagyon néz rám. Vagy szimplán csak sz.rik rám?😅
2020. okt. 28. 19:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Korombeliek sosem tetszettek annyira. Es valamiert megfogott. A kerdes igazabol csak arra vonatkozott, hogy miert lehet az, hogy mult evben sokszor lattam rajta hogy tetszem neki, most meg semmi. (Nem valtozott semmi)
2020. okt. 28. 20:10
 12/24 anonim ***** válasza:
38%

#10

Én nem írtam neked privit..

De megkérdezhetem, hogy milyen szakon tanulsz? 🙂

2020. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

#11

Én velem is ugyanez..

Egy tanárom...

Sőt.. Ő illetett engem szép jelzőkkel tavaly.. Idén semmi...

Fiú vagyok, ő pedig nő..

2020. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező hetente kiírja! Szánja meg már valaki, hogy megírja neki, amit hallani akar..
2020. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%
Jók ezek a 40-es sármos tanárok. Amikor a farkán lovagolsz, akkor is tudományokról mesél neked.
2020. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15 Elneznem neki, haha😃
2020. okt. 28. 20:37
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyetemen en is hasonlo helyzetben voltam, mint te. Jol elszurtam az eletembol azt az evet...

Nekem is bejott az egyik tanar es o is nezett, szinten inkabb csak tavolrol. Hidd el, h az ilyen embereknek sokkal fontosabb az, h megmaradjon az allasa, minthogy kikezdjen egy csajjal onnan...

Ne vesztegesdd az idodet!

N27

2020. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
kamu kérdés..
2020. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy tanárom, akivel hasonló a szitu.... Mikor tanított, akkor sokszor bámult, de nem is a mellem vagy a testem stb., hanem konkrétan a szemembe nézett. Például, ha mentünk órára és köszöntünk neki, akkor is úgy köszönt vissza, hogy közben a szemembe nézett és követett a tekintetével. Ha az utcán vagy bárhol máshol találkoztunk, akkor ugyanez. Általában mosolygott is hozzá. Nekem külsőre tetszik és ami így diákként lejöhetett a személyiségéből az szimpatikus is számomra (fiatal és egyedülálló, mielőtt valaki beszólna). Most is találkoztam vele és hasonlóképpen reagált, ugyanúgy köszönt mosolyogva és most meg is fordult utánam. Viszont soha nem jött oda hozzám, soha nem is szólt hozzám stb. vagy mások előtt tényleg úgy csinált mintha lesz*na... Nem értem.
2020. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolso megertem
2020. okt. 28. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!