Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek milyen a győri...

Szerintetek milyen a győri Bercsényi?

Figyelt kérdés
Oda járok, most kezdtem de talán életem legrosszabb döntését hoztam meg. Borzalmas osztálytársaim vannak, idegbeteg tanárokkal, undorító az egész iskola belülről, beázik a csarnok is. Ti mit gondoltok? Nektek mi tetszik és mi nem tetszik benne?

2020. nov. 1. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Google Rev.-ban 4,4 csillag az ötből.
2020. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak hülyék, meg rossz dolgok. Főleg először rossz az ismeretlen új dolog, kicsit megszokod, aztán próbáld meg kihozni a helyzetből a legjobbat.
2020. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igyekszem, viszont ez annyira elfajult hogy pszichológushoz kell járjak mert reggel mindig rámtör egy furcsa érzés, és nem akarok bemenni. Szorongok hányingerem van és sírás rohamom ha egyszerűen be kell mennem. Suli előtti este is csak erre tudok gondolni..
2020. nov. 2. 05:46
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az elég durva! Egyébként én nem jártam oda, ismerek onnan egy tanárt, ő mondta, hogy sok a hülyegyerek, sok tanár is furcsa, meg úgy általában az egész rendszer, de más iskolákban is ez van.

2020. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!