Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szemtelen voltam nagyon hogy...

Szemtelen voltam nagyon hogy meghívtam a volt enektanaromat egy felesre amikor megláttam hogy közmunkában utcát seper?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadta akkor nem.
2020. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt a k*a ...


Nem volt szemtelenség, de lehet, nem felesre kellett volna.

Szerintem -ha a kérdés nem fiktív-, itt nagyobb kérdőjelet vet fel, hogy hogyan kerül egy tanár közmunkára?

2020. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Kérdés, hogy:

- milyen hangnemben tetted fel a kérdést

- tudtad-e róla, hogy hogy áll az alkoholhoz, szokott-e inni

- milyen volt régen a kapcsolatotok


Lehet, hogyha még jó fejségből is gondoltad, és tudod, hogy szereti a páleszt, akkor is érdemes lett volna megkérdezni, hogy tehetsz-e vmit érte, és több dolgot felsorolni.


Ha nem tudod, hogy hogy áll a piához, esetleg nem is voltatok olyan jó viszonyban, simán tűnhet parasztságnak, ha egy közmunkásnak azt mondod, igyon meg egy vodkát veled, mert lehet, úgy érti, hogy azt hiszed, hogy egy tipikus alkesz közmunkás, és a közmunkás létén gúnyolódsz.

2020. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ez gondolom fiktív kérdés, de ha elfogadja, szerintem jól esik neki, hogy foglalkozol vele. Gondolom, az ilyen ember tudja magáról, hogy le van csúszva.

Ha elutasította, akkor szégyelli a helyzetét, és akkor igen, szemtelen voltál.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki már nem emlékszik rám, de én őrá igen. koldus lett belőle, és ha látom meg odajön kéregetni, akkor adok neki.

2020. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadta?
2020. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadta el. Direkt azért mentem oda hogy megalazzam.
2020. nov. 11. 16:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még kérdezed, hogy szemtelen voltál-e...? Ennyire hülye vagy, vagy dicsekedni akartál, hátha vki megveregeti a vállad, hogy igen, fiam, de menő vagy, hogy beszóltál egy tanárnak?
2020. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem szemtelen voltál, hanem suttyó.
2020. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dicsekedni akartam.
2020. nov. 11. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj le vmelyik közeli cigányputriba dicsekedni, a gyk-s válaszolók többsége pár hülye trollon kívül azért nem ez az egybites sarkiparaszt szint.
2020. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!