Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nyitunk dec 14-én vagy ellenke...

Nyitunk dec 14-én vagy ellenkezőleg, jó ha egyáltalán jan 4-én kinyitunk (még az se biztos)?

Figyelt kérdés

#r4rwewr
2020. dec. 2. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Nyitunk dec 14-én
Majd tán jan 4-én
Jó ha január végén....
25 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Genius.
2020. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
HM???
2020. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Gulyás a mai kormányinfón elmondta mit terveznek enyhíteni karácsonyra és az iskolák szóba se kerültek.


A kijárási lesz enyhítve, este 8 helyett 10re/éjfélre tolva, és a beutazási korlátozás lesz enyhítve kizárólag karácsony előtt/után pár napra.


Más nem.

Iskolák maradnak ahogy vannak januárig.

2020. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Az iskolákat márpedig ki kell nyitni. Természetesen szükségesek óvintézkedések, de a tanulásnak zajlania kell.
2020. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#3 Légy szíves ne hazudjál! A kormányinfó holnap lesz.
2020. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
és hogy nyissák ki, ha a tanárok egy része koronás? a mi városkánkban van olyan iskola, ahol konkrétan 4 gyerek jár be, a többi egyelőre ilyen-olyan okok miatt karanténban
2020. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Az iskolákat márpedig ki kell nyitni."


márpedig nem lesznek kinyitva. legkorábban jan 4-én, de az is igen erősen kétséges.


Szanszos a feb 8.

2020. dec. 2. 18:00
 8/20 A kérdező kommentje:

" de a tanulásnak zajlania kell."


Majd otthon, a laptop mellől. kényelemben nyugalomban, a sok gyökér osztálytárs nélkül.

2020. dec. 2. 18:04
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért pont február 8.? Mi van akkor? Miért nem február 7., vagy február 9.?? Amúgy meg ami most, folyik, az alibizés, nem tanulás. Ez még vissza fog ütni, érettségin például.
2020. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Miért pont február 8.? "


na vajon mi van akkor? Ki is írta alá az erről szóló kormányrendeletet? Segítek. Nem, nem OV... hanem egy bizonyos Dr.Semjén Zsolt-talán hallottál már róla..?


Na tőle kérdezd miért feb 8...

2020. dec. 2. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!