Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az egyik...

Mit csináljak ha az egyik lány barátom folyton tőlem kéri el a házit az egyik tantárgyból?

Figyelt kérdés

Folyamatosan minden nap rám ír, hogy küldjem el neki a házit (idegennyelvbből, olyan feladatokat, amiket egy óvodás is meg tudna csinálni, vagy legalább is betippelni, 1 szót kell beírni mondatokba, ráadásul meg is vannak adva a lehetséges szavak... ÉS EBBŐL A NYELVBŐL FAKTOS!!) Valamelyik este is irogatott, hogy küldjem már el neki a megoldásokat mert fáradt, erre küld egy képet, ahogy a barátjával fekszenek az ágyon.. Hát g*ci.

Hogyan koptassam le? Már nagyon idegesít.


2020. dec. 14. 08:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen emberekkel mindig azt csinálom, hogy a jegyzeteim/házijaim felét küldöm csak el. Ha rájön, hogy folyamatosan egy silány szart ír, majd talál magának új dílert vagy megcsinálja maga.
2020. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
A másik jó stratégiaa jaaaaaj, későn láttam SAJNOS, hogy írtál.
2020. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja meg most írt, hogy küldjem már el neki a mostani dolgozat megoldásait :DD
2020. dec. 14. 08:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátod, ajánld fel neki, hogy korrepetálod, de mondd meg azt is, hogy kész leckét nem fogsz küldeni neki.
2020. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Oldja meg ő magának, ha tényleg a barátod nem traktal mindennap ilyenekkel.

Magyarul lusta.

Ne nyisd meg az üzenetét, vegye észre magát, igy ki van folyton szolgálva! ha tudni is akar vmit a tantárgyakból, majd szépen gyakorol a pasijával.

2020. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ami még nagyon felcsesz, hogy ha nem nyitom meg az üzenetét, nekiáll emojikat spam-elni, meg hivogatni :D De leszarom így is, általában sokkal később szoktam megnyitni az üzeneteit, aztán mondjuk már lefényképeztem a házimat és elküldtem a tanárnak, és még rajta van a telefonomon, akkor el szoktam neki küldeni, bár lehet nem kéne.
2020. dec. 14. 08:19
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
En az ilyen ertelmeteln piocak uzeneteit at teszem az keretlen levelek közé (üzenetek figyelmen kívül hagyasa) aztan szorakozzon massal. En szegyellnem magam a helyebe.
2020. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Eleve szokd meg (és szoktasd rá minden ismerősödet), hogy nem vagy folyamatosan online. Éled az életedet, és naponta egyszer, esténként megnézed az üzeneteket. Tudom, ez egy mai tininek elképesztően hangzik, de ez volna a normális. És akkor nem is tudnának ilyenekkel zaklatni.
2020. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Letiltod.
2020. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer csinald meg az egeszet hibasan, aztan amikor kap ra egy nagy karot, lehet, hogy tobbe nem fogja elkerni.
2020. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!