Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a konzultációs órák látogat...

Ha a konzultációs órák látogatása nem kötelező, egyéni döntésen alapul, hogy kaphatok igazolatlant ha nem vagyok ott? Nem üti egymást a kettő?

Figyelt kérdés

Középiskola, ahol ugye online oktatás van, de a végzős évfolyamnak van csoportos (max 10 fő) konzultációs óra. Kiment hírlevélben hogy nem kötelező, fakultatív, és a megjelenés idézem „egyéni döntésen és felelősségen alapul“.


Na most ezek után ha én nem jelenek meg, hogy kaphatok erre igazolatlant? eleve hogy kerülhet hiányzás beírásra egy nem kötelező fakultatív órán? Ahol a megjelenés „egyéni döntésen és felelősségen alapul“?

MIt igazolok le, azt az órát amin ott se kell legyek, mert nem kötelező???


Másik nagyon is logikus kérdésem, ha az órák létszáma 10 főben maximált, és 14en mennének (mondjuk) akkor 4 ember eleve nem mehet rajta kívül álló ok miatt. Akkor nekik ezen mit is kéne igazolni?

Logikátlan értelmetlen etikátlan az egész.


Már az igazgatónál van az ügy persze az egész baromság ahogy van törölve lesz minden hiányzásával együtt, csak nem értem, a tanár aki ezt megálmodta mit szívott előtte?


2020. dec. 19. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éve vagy végzős? Minden évben van valami visszaélés, igazságtalanság, logikátlanság, piás vagy gyógyszeres tanárok és igazgatók a te iskoládban. Tudod, amelyik hol alapítványi, hol egyházi. De már vagy 2016 óta, és te minden évben végzősként szenveded el ezeket. A tanulást, az érettségi bankettet, a ballagást, meg a szalagavatót is. De a következő tanévben ugyanúgy írod a kérdéseket. Már amikor nem tanár vagy, akinek nem volt béremelés 5/10/15 éve, akivel a havat lapátoltatják télen mert, mert karbantartóra nincs pénz, akivel a gyerekeket osztálykirándulásra vitetik de azt nem fizeti meg senki, és így tovább.

Te mit szívsz?

2020. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kaphatsz igazolatlant, de ha akarsz tovabbtanulni vagy legalabb jo erettsegit irni akkor mindenkeppen ajanlott, es a tanar is jobban fog hozzad allni, ha resztveszel ezeken. ha o javitja az erettsegit akkor megeri joban lenni vele
2020. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"s a tanar is jobban fog hozzad allni, ha resztveszel ezeken. ha o javitja az erettsegit akkor megeri joban lenni vele"


te most végiggondoltad mit írtál le????


Le most azt állítod (burkoltan) hogy az érettségi eredményem nem felkészültség és tudás függvénye hanem a tanárral való jópofizás és pucsításé? Hogy nem attól függ az ötös hogy tudok-e hanem attól kinek a seggét nyalom? Hogy a javítás nem objektív hanem pofára megy?


Te ezt írtad le!

2020. dec. 20. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: hiba volt komolyan venni a kérdést és válaszolni. Csak erre várt a kérdező, hogy támadhasson.
2020. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 : igen, pontosan ezr irtam le. sajnos ez a valo elet, ha szemet a tanarod, siman besertodik azon, hogy nem mesz orara, es ott kot bele az erettsegidbe (szobelibe meg plane), ahol tud.


en csak segiteni akartam, mert veled ellentetben mar tul vagyok egy erettsegin, es tudom milyenek tudnak lenni egyes tanarok.

2020. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!