Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt kaptuk egyetemen a tanárun...

Ezt kaptuk egyetemen a tanárunktól, jogosan van kiakadva ennyire? Beszélhet így a diákokkal?

Figyelt kérdés

[link]


Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar



2021. jan. 5. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#9: Te, mint dolgozó ember, mitől vagy mégis ennyire frusztrált?
2021. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

#2 Ez a kirohanas nem jelenti azt, hogy a tanar gyoker. Egyszeruen az is allhat a hatterben, hogy visszaeltek a bizalmaval, es az elso duhet adta ki.


Egyetemen tanitok, es iszonyatosan rossz,amikor visszaelnek a bizalmaddal. Tolunk, oktatoktol a dekan kerte tavasszal, hogy legyunk bizalommal a diakjaink irant, es ne mutattassuk meg pl a szobajat webkameran, hogy bizonyitsa: egyedul van. Igy indultam neki a tavaszi vizsgaidoszaknak, teljes hittel. Igy nekem is csalodas volt, amikor azt lattam, hogy a hallgato csalni probal szobelin (pl szemuveg tukrozodesebol sok mindent lehet latni). Az i-n a pont az volt, amikor az edzoteremben egy anyukatol hallottam, hogy az o fia a mi karunkon hogyan csal, es az mar evfolyamszintu jelenseg volt. En is ertetlenul alltam az egesz elott: az egyik naprol a masikra torteno digitalis allas kihivas volt mindenkinek, az online vizsgaidoszak megint, es egy ilyen helyzetben (sem) nem volt meg a tisztelet mindenki reszerol. Az egesz idoszak alatt batoritottam a hallgatoimat, kialltam mellettuk, keszitettem a tananyagokat, napi 12-13 orakat dolgoztam a tananyagok miatt, es azt hittem: ha en igy allok hozzajuk, ezt kapom vissza. Tevedtem. Ez oriasi csalodas, es pont a normalis oktatokat erinti erzekenyen. En nem csodalkozom a kerdezo kerdeseben szereplo oktato kirohanasan.


Egy normalis oktatonal is betelik a pohar, es lehet ahhoz hasonlo kiborulasa, mint amit a kerdezo irt. Ugyanakkor egyetertek az elottem szolokkal: jogos, de igy nem beszelhet egy oktato (de egy ember egy masikkal sem).

2021. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom mit vergődik.

Lehet csalni, de ennek úgyis lesz böjtje.

Nálunk is volt most cirkusz, aztán a hülyék elhiszik, hogy majd ez így oké lesz, közben meg jövőre úgy ki fognak bukni, mert ha az alapok nincsenek meg akkor..

2021. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Látom sokaknak savanyú itt is a szőlő....

Egyáltalán nincs joga senkivel se így beszélni. Bizonyítsa a csalást ha tudja, a diák kapja meg az elégtelent és kész. Ez eddig most csak ócska rágalmazás.... Lehet a vizsga volt könnyű és/ vagy tanultak rá. Apropó! Milyen tanár az, aki olyan vizsgát irat, ami nem sikerülhet ilyen jóra a diákoknak? Csak nem a le*om fajta, aki nem adta le rendesen az anyagot, vagy mást (is) kért számon...?

2021. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

14


Rajtad is látszik, hogy életedben nem voltál vizsga közelében:D

A Felvi is lehozta, hogy amióta távoktatás van, azóta boldog boldogtalan 5-re vizsgázik.

2021. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
Egy nagyon rendes és segítőkész tanárról van szó, én élveztem az órájára járni, viszont a korrektséget megköveteli és ha nem kapja meg, akkor ilyen a stílusa. Így is eléggé lent van az egyetem színvonala, ezt nem kellett volna publikálni, nagy kár lenne, ha ebből baja lenne.
2021. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok . Nem talált, egyetemista vagyok :). Szimplán csak nálunk is van hasonló kaliberű tanár.

Gondolom ott állsz mindenki mögött, és nézed ki mit kap. Nálunk gond nélkül osztogatják a bukást a szakon, szóval nem igaz, hogy mindenki csak 5-öst kap...

2021. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!