Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem válaszol soha semmire?

Miért nem válaszol soha semmire?

Figyelt kérdés
Osztálycsoportban van egy lány, aki soha nem válaszol semmire, mindig csak megnézi. Többször volt hogy az osztályfőnök kérdezett valamit úgy általánosságban az osztálytól, megnézem, láttam hogy látta de nem válaszol, így nekem kell.

2021. jan. 13. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Lehet nem tud írni vagy kommunikálási képessége nem elég jó. Sokan vannak így ezzel de ha nem is fejleszti akkor nem fog beszélni se. Ma az a trendi ha nem tudnak beszélni az emberek
2021. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

"Ma az a trendi ha nem tudnak beszélni az emberek"


Az ilyen töketlen baromságaiddal menj már máshova!

2021. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felénk és fél hogy hülyeséget ír.
2021. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nem hinném, hogy bunkóságból csinálja. Én is arra tippelek, hogy talán félénkebb típus... Ha magamból indulok ki, akkor biztos azért ilyen, mert félénk, önbizalomhiányos. Amikor a legelső munkahelyemre kerültem, volt egy skype szoba, amibe minden munkatársam benne volt, sokat fecsegtek ott, én pedig csak megnéztem, elolvastam, de nem akartam semmit írni, mert féltem, nehogy valami butaságot írjak :)
2021. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha valaki nem mer megszólalni vagy írni, az nem félénkség, hanem súlyos probléma. Ha felnő, munkát kell vállalnia, vinni a saját életét, esetleg családot alapítania.
2021. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!