Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen betűvel kezdődik az...

Milyen betűvel kezdődik az osztálynévsor az osztályotokban? Mármint milyen betűvel kezdődik annak a tanulónak a vezetékneve, aki az osztálynévsor legelején van?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy lesz e olyan válasz, ahol pl j vagy k betűvel kezdődik az osztálynévsor vagy más betűvel, ami szintén nem az ABC elején van.
2021. jan. 26. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
B volt az első általánosban is, gimiben is, és jelenleg a gyerekeimnél is.
2021. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már egy D-nek is kicsi az esélye. Tippre már 20 gyerekből lesz 2-3 A-B-Cs.
2021. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimis osztályban Á-val, általánosban B-vel
2021. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A.

12 éven keresztül (ugyanaz a személy).


Én meg H betűvel voltam 14.

2021. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén A (gimi)
2021. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kizárt, hogy létezzen olyan, hogy d-zs legyen az első gyerek az osztálynévsorban, de ezt kisebb létszámú osztályokban tudom elképzelni (láttam már olyan osztálynévsort, ahol volt körülbelül 10 gyerek, itt a gyékán is írta valaki, hogy talán negyedikben ketten jártak egy osztályba, sőt, valaki írta, hogy van a Youtube -on egy videó, ahol egy gyerek járt nyolcadikba (a ballagása volt kirakva).


Na, ha én jártam volna egy Zámbó nevü gyerekkel egy osztályba, akkpr ő lett volna az első én Zs kezdetű vezetéknévvel a második. :)

2021. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyat hogy egyedül volt egy osztályban valaki én is ismerek. (Románia, egy kis falu a hegyek közt, kevés magyar gyerekkel) A magyar tagozaton (1.-4. összbe) a 10-es létszámot se érték el a gyerekek. Így ő K-val volt a névsorban az első. :)
2021. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, általános alsóban B, általános felsőben A (és ott ötödik-hatodikban három a berüs is volt), utána az első gimimben A, a második gimimben B.


Mondjuk nálunk volt tanár, aki néha fordítva nézte a névsorrendet és akkor én voltam az első. Gyűlöltem a lista végén lenni, így legalább igazságos volt, hogy nem mindig maradok utoljára.

2021. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban A, gimiben B.
2021. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!