Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár miért nem képes...

Egy tanár miért nem képes elfogadni, hogy lehet jó is a digitális oktatás?

Figyelt kérdés

Mai nap a véleményünket kérte, hogy milyen ez a mostani helyzet.


Felszólított.


Én kedvesen aranyosan őszintén elmondtam neki, hogy szerintem ez nagyon jó, jó hogy önállóságra is tanít, de egyben itt van minden segítség. Számomra ennél nem is lehetne jobb, nekem sokkal könnyebb egyedül tanulni itthon mindenféle segítség nélkül, teljesen feleleges ennyi időt elpazarolni iskolába járással. Itthon mindenki a saját tempójában halad, és azt csinálja amit szeretne és ami érdekli, így tökéletesítheti a tudását abban amiben esetleg normál tanítás alatt hátráltatva van.

Egyből utána 8-al minimum bekiabáltak, hogy igen nekem is dettó. Szerintem is!, Nekem is ilyen! (3 különböző)


És ezt ő nem képes feldolgozni. El is akadt a szava, hogy mégis mit képzelek, hogy lehetek ezen a véleményen, hiszen ez borzalmas, így mindenki meg fog bukni, ez SENKINEK nem jó, stb stb.


Én meg nem értettem, hogy most meg miről makog, hisz itt a fél osztály, példának.


Próbáltam neki elmagyarázni, hogy de hát tanárnő, mi értelmes gondolkodó diákok vagyunk. Maga szerint mi nem tudjuk, hogy miért tanulunk? Hát hogy ne tudnánk? Alap ,hogy tanuljunk, sőt vannak is páran, akik most pánikolnak pár dolog miatt, hogy úristen mi lesz, ha nem tud jól tanulni.

Mi tudatosan tanulunk, tudjuk, hogy nekünk mi a jó és mi lesz a jó.

Tanárnő. Mi megértjük, hogy ez Önnek nagyon nem jó, de kérjük értse meg, hogy vannak olyanok akiknek viszont jó.


De ezt sem értette meg. Folytatta a demagóg dumáját, hogy ez márpedig csak rossz lehet.



Hab a tortán!::: Ma délután pedig kiküldött egy kérdőívet ilyen kérdésekkel: Számodra mi a rossz a digitális oktatásban? Miben elhetne jobb a digitális oktatás? Hogyan értékeled a tanáraidat?

Egy rohadt szó nem volt arról, hogy jó lenne. Aki nem tölti ki az egyes.

Félek, hogy ő valami elnyomó liberális szektának a tagja, akik a jót akarják elűzni, vagy mittudomén, de ez nagyon durva! Mi az, hogy nem lehet nekem jó?


2021. febr. 2. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Fhú bszki hány órát dolgoztál ezen a kamukérdésen?
2021. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
50%

xD Egyaltalan nem ertette meg hogy vannak emberek akinek ez jo?

Nyilvan vannak emberek akik maguktol semmit nem tesznek, meg jobb ha iskolaban vannak, de attol meg el kellett volna fogadnia hogy par embernek jobb lehet.

Egyebkent valoszinuleg te jobb suliba jarsz, es ertelmesebb vagy az irasod alapjan, tehat te meg tudnad oldani az online tanulast. De a rosszabb iskolak gyengebb diakjai mar nem.

A tanarod ebbol indul ki, es ragaszkodik a velemenyehez, es csak azert kerdezett teged, hogy megerosisd ot a sajat velemenyeben xD

2021. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Elnyomó liberális szekta :D
2021. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Azért ne gondold szektatagnak.

Szerintem csak a tanári üldözési mánia szól belőle, hogy ha nem mész be suliba, hanem otthon vagy akkor biztos nem tanul senki és lehet azt hitte, hogy csak azért mondod ezt mert élvezed a helyzetet, hogy otthon lehetsz és nem kell tanulnod. Biztos, hogy van ilyen is, aki ezért élvezi, de NEM MINDENKI ilyen, és olyanok is vannak, akik tényleg felelősséggel, otthon, önállóan képesek tanulni.

Hiszen ha az iskolaból hazajössz UGYANÚGY önállóan kell felkészülnöd másnapra. Vagy ha beteg vagy és kihagysz 1 hetet UGYANÚGY önállóan kell bepótolnod azt amit a többiek vettek.


Üdv

egy egyetemista

2021. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2: az most lényegtelen. Egyedül az a lényeg, hogy NEKEM jó, ezt érvekkel is alátámasztottam, sőt együttérzésemet is kimutattam a tanárnő felé, de nem tudja elfogadni.
2021. febr. 2. 20:47
 6/18 A kérdező kommentje:
1-es. elárulod mi a problémád ezzel?
2021. febr. 2. 20:48
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Tanároktól ne várj semmit, főleg az idősebb korosztálytól. Szellemileg még valahol le vannak ragadva a Horthy korszakban.
2021. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
#6 Tehát most beismerted, hogy kamu a kérdésed.
2021. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7. Hááh ez tetszik :D Na de akkor is. Ennyi erővel meg én is lehurrogom, hogy hát ez de hülyeeee, hát mi a rossz benne, áá ez bolond. De ez nem így működik.
2021. febr. 2. 20:55
 10/18 A kérdező kommentje:
8. Ezzel a kérdéssel ;) Mondd csak direkt csinálod?
2021. febr. 2. 20:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!