Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diák most hívja fel az iskolát...

Diák most hívja fel az iskolát hogy hogyan kell belépni a Zoom-ba mert eddig még nem lépett be (november óta...)-az ilyen miért van még tanulói jogviszonyban?

Figyelt kérdés

November 11-től távoktatás van, az órák Zoomon folynak.

A meghívók nov 11. előtt kimentek.

X diák felhívja az iskolát, hogy hát ő nem igazán tud belépni. ... kérdezik tőle, meghívója van? Hát kapott valamit még novemberben de még nem használta....



Február vége van. Nov eleje óta távoktatás megy, és saját bevallása szerint (is) nem vett részt az órákon több mint 3 hónapja!!


Kérdésem: az ilyen tanuló miért van még tanulói állományban? Miért nincs kirúgva pusztán a hiányzásai miatt? A hiányzás a távoktatás alatt is vezetendő!


Másik meg: vajon hogyan teljesített bármilyen tárgyból bármit is, ha 3 hónapja a küszöböt nem lépte át?


2021. febr. 19. 09:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Megnéznélek téged 30 diák között :D"


erre már nem kerül sor, végzős vagyok, engem már nem látsz jelenlétiben 30 másik között...

mire lefut ez a covid kamu műbalhé én már végeztem ....

2021. febr. 19. 09:30
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
És ha esetleg elmész melózni, ott nem lesznek emberek? Ott is ki fognak utálni a hatalmas önérzeted miatt..
2021. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Balázska ma végzős diákként kezdeni a napot, de lesz még irodai dolgozó, meg iskolai alkalmazott, az egyetemista énjét vajon holnapra tartogatja?
2021. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Mar megint te :d
2021. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még 9.-ben (tavaly végeztem) a földrajz tanárnő csilált egy Schoologys termet. Nem egy olyan osztálytársam volt, aki 4 év alatt sose csinált oda fiókot. A beadandó ppt-ket elküldették valakivel, vagy vitték USB-n/telefonon órára s kész. Semmi se lett belőle.

Az érettségi sikerült elsőre mindenkinek.


Az ilyesmi nem újkeletú dolog.

2021. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Micimacko67 ***** válasza:
80%

Olvasom a gyakorin az ilyen stílusú kérdéseket! Elgondolkodom sokszor, ki és miért ír ki ilyen és ehhez hasonló borzadályokat az oldalra?

Ennyire unatkozik és nem jut jobb szórakozás az eszébe? Ha így van, akkor azért vannak bajok a toronyban sok embernél...

Ha meg tényleg komolyan gondolja ezeket az idiótaságokat, akkor még nagyobb baj a toronyban ezeknél az egyedeknél...

2021. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%
És mi közöd van hozzá amúgy? Foglalkozz a saját dolgoddal!
2021. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!