Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A harmadik hullám mellett az...

A harmadik hullám mellett az enyhítés, iskolanyitás kb fel se merülhet ha jól gondolom?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Jól gondolod.
2021. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
márciusban nem, vagy tanévben sem?
2021. febr. 19. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Megőrülök...😖
2021. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi iskolát utáló taknyost, komolyan!? 😒


Húzzatok dolgozni akkor.

2021. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
ebben a tanévben szinte biztos hogy nem megyünk vissza.. talán majd szeptemberben
2021. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Fixen nem.

De amúgy semmi bajom nem lenne a régi élettel, ha nem erőltetnék ránk, nem lenne az életünk egy halálig tartó rohanó verseny és nem lenne körfertőzés az influenzával. Visszajöhet a régi élet féleség, ha visszaveszünk a tempóból, mint most, hogy nem mindig 100%-ban pörgünk, hanem mondjuk 50%-on, nem az influenza pöcegödre minden iskola vagy munkahely, aki beteg az otthon gyógyul. Félig online is legyen az oktatás, vagy ahol lehet legyen hibrid munakrend, egyszer bent, egyszer otthon dolgozik az ember, hogy meglegyen a spirituális balanc. Főleg télen lenne jó. Rühelltem a régi életet. 20 évig rámerőltették azt, amit utáltam. Most megtapasztalta a világ, hogy milyen ha valakire ráerőltetik az ő ideális világát (tehát a mostanit, az enyémet rátok). Ha tényleg köcsög lennék, azt kívánnám, hogy még 20 évig legyen ez rátok erőltetve, mert tudom, hogy ebben nem lesz kiegyezés. És tudom, hogyha a "kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye, nyugodtan felköthetem magam ha nem tetszik az ami az emberek többségének igen", de ha a vízet kicseréljük olajra, akkor nemtudom, hogy miért csak a kacsát hibáztatjuk, hogy nem tud benne úszni. Szóval 100 szónak is 1 a vége, egy fele-fele életet kéne valahogy kialakítani, ami mind az introvertált "lustábbaknak" mind az extrovertált hiperaktívaknak egyenlő távolságra van.

2021. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, ne haragudj, de te nagyon nem vagy komplett... :(
2021. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Ne reménykedj balázs, tavaszi szünet után suli.
2021. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

8


Várj, akkor 30 évesen is középsuliba jár vagy csak unalmában teszi fel folyton ezeket a kérdéseket?

2021. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

"tavaszi szünet után suli."

Jövő tanévben visszamegyünk tavaszi szünet után, de idén... szinte biztos nem.

2021. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!