Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségizők! Nem fogjátok...

Érettségizők! Nem fogjátok bánni, hogy nem lesz szalagavató, szerenád meg normális ballagás?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon is bánom és utálom, hogy tőlem vesznek el a semmi miatt - az általános iskolások ugyanúgy járnak iskolába, de mi 30-an egy normális szalagtűzésre se gyűlhetünk össze. Hol itt a logika?
2021. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Nem tudom,nálunk egy általános be is van zárva a vírus miatt (igaz, magániskola) meg most a 11 éves hugom és 1 hetes karanténba van mert az egyik tanára covidos (Sima belvárosi).

Szerencsére nekem már 2 éve megvan az érettségim.

2021. febr. 22. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk érettségi után lesz megtartva egy kisebb szalagavató tánc, de egy CSAK két ember jöhet mindenkinek a családjából. Az osztályfőnökünk még nyárra tervez egy osztálykirándulást. Szalagtűzés pedig tervben van, hogy az is lesz, de arról még semmi infó, hogy hogy lesz.
2021. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Örülök neki.
2021. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

"Az osztályfőnökünk még nyárra tervez egy osztálykirándulást. "


érettségi után? Na sokan lesznek.

2021. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, eleve nem szeretem az ilyeneket.

De ez nem egyenlő azzal, hogy kárörvendő vagyok. Tudom, hogy az oszt.társaim nagyon vártak ezeket és sajnálom, hogy ez nekik kimarad :/

A tanárok próbálják menteni a menthetőt, de mindenki azt érzi, hogy ennek semmi értelme és hagyjuk a francba.

2021. febr. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szalagavató tánc nem érdekel, de mi még szalagot sem kaptunk.

A ballagás, szerenád elmaradása miatt meg szomorú vagyok.

2021. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sok próbálkozás volt, de eddig minden befuccsolt... Utolsó tanítási napon novemberben általunk csinált szalagokkal tartottunk egyet osztály szinten (kis balhé is volt belőle, mert félreértették a szándékunkat), de ott akkor azt feltűztük minden jelenlévőknek + a kedvenc tanárainknak. Most nem tudjuk mi lesz végülis a szalagokkal meg az egész szalagtűzős szokással, megpróbálják majd a konzultációs órán éppen bent lévőknek feltűzni, de ez már nem az és csak kapálózás... A táncot el sem kezdtük, mert mindig hitegettek minket, aztán kijelentették, hogy külsős nem jöhet be. Azóta e-mailben megkaptuk az alaplépéseket a keringőhöz, de a párokat sem tudjuk, hogy még azok-e, szóval így elég nehéz gyakorolni. Meg a másik, hogy értelme sincs, mert nem tudjuk hogy lesz-e egyáltalán bál. Nem vagyok nagy bulizó, de megfogadtam, hogy a saját afteremre elmegyek, hát ez sem jött össze. Abban bízok, hogy ha már az érettségit megtartják rendesen, az előtte lévő 1 hónap is rendesen meg lesz tartva. És esetleg a karantén miatt elmaradt osztálykirándulásunkat is pótolhatnánk, ahogy terveztük. Vagy a szerenádot tarthassuk meg legalább, ha már a bolondballagás sok eséllyel nem fog összejönni, mert azt azért a gimis haver osztályokban jó csinálni, nem egy üres iskolában. Hát a ballagással is hasonlóan vagyok, mint az afterrel, a saját sulim ballagásain sosem voltam, mert mindig családtagén voltam az elmúlt 2-3 évben, tavaly pedig ugye tudjuk mi volt. Jó lett volna legalább a sajátomon ott lenni a sulimban, de erre sem látok most túl sok esélyt. Remélem addigra normalizálódik a helyzet és be tudunk pótolni mindent, mert eddig ez az év a legrosszabb évem, pedig mióta ezt vártam. Legalább annyit tudunk, hogy a következő 2 hétben személyesen talán megkapjuk a szalagokat, de ennél többet nem, csak hogy sajnálja a suli is és ők igyekeznek mindent pótolni, de hogy mikor, azt ki tudja.
2021. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én vártam, hogy legyen szalagavatonk, szeptember végén mondták, hogy lesz december elején, aztán off ugye, szerdán szó volt arról, hogy osztályszinten jövőhéten szerdán konzultációs órán lesz feltűzve, iskolatitkár meg fotóz, de most ez is off a korlátozások végett, a tabló miatt a fényképészhez március 30.-án Van időpontunk... Én már semmiben sem reménykedem, csak valahogy legyen meg az érettségi.
2021. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Én várom, 12.es leszek
2021. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!