Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vegyek ajándékot a vezetésokta...

Vegyek ajándékot a vezetésoktatómnak vizsgára?

Figyelt kérdés
Jövőhéten van forgalmi vizsgám. Nagyon kedves vezetésoktatóm van, végig támogató, türelmes volt, és úgy érzem, illene valamit venni neki (csoki, bor?). Szokás ilyet ilyenkor? Az is bennem van, hogyha nem megyek át, akkor még órákat kell vennem, újra vizsgáznom, és akkor furcsa lenne búcsúajándékot adni, hogyha aztán meg találkozunk még. Mit gondoltok?

2021. febr. 25. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor add oda, ha átmentél..éppen ezért nem érdemes olyat venni, ami hamar megromlik.
2021. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Magyar.Miklos97 válasza:
36%
Miert vennel? Eleg ajandekot vesz az azon a penzen amit adtal neki mar.
2021. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2


Egy jó,és kedves illetve türelmes vezetés oktató olyan ritka mint a fehér holló. Ha tényleg olyan mint a kérdező leírta és ha elsőre át is megy akkor tényleg megérdemel valami ki apróságot.

2021. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz,de akkor add oda ha átmentél
2021. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Magyar.Miklos97 válasza:
80%
Mi az ha elsore at is megy. Nem az oktato donti el hanem a vizsgabiztos. Ha ugyes es tanult tudja a kreszt akor siman at megy. Az oktato csak meg mutatja hogy mi micsoda egy auton de a tapasztalat a rutin rajta mulik hogy menyire erzi az autot a vezetest. Szerintem ha nyalni akarsz neki akinek amugy is rengeteget fizetsz hat tedd de en nem adtam es nem is fordult meg a fejemben.
2021. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is akkor add oda, ha átmentél, nehogy azt higyje, hogy megvesztegeted a vizsgáért (mert például vizsga előtt nem tudhatod 100%, hogy sikerül a vizsga).


Annyi csak, hogy várd meg, amíg a vizsgabiztos kiszáll vagy, ha pl rögtön utánad jön más és nem tudsz kettesben maradni az oktatóval, hívd fel és mond meg, hogy a helyszínen nem tudtad átadni, de hálád heléül vinnél neki egy apróságot.


Amúgy akármit vihetsz, valami kocsival kapcsolatos dolog, csoki, bor.

2021. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez de aranyos ötlet:)

Nem szokás egyébként, de biztos jól fog neki esni.

2021. febr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is akartam anno venni neki. Nem a vizsgára, hanem utána, gondoltam, felhívom, elszaladok felé, odaadom. Még utána is segített sokat, mert sajnos a saját autóm kifogott rajtam a tanuló kocsi után, így még azzal is mentünk pár órát (ezért nem kért pénzt). A következő ilyen alkalommal akartam neki odaadni, de végül erre már nem került sor.

Mindenesetre kárba nem veszett, megittuk otthon :D

2021. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!