Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akkor mégse lesz nyitás ápr...

Akkor mégse lesz nyitás ápr 19-én? "Kásler: Legkorábban május végén lehet nyitni“

Figyelt kérdés

Mai...


[link]


2021. márc. 29. 15:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom mi lesz, mindenki mást mondd.

Megnézzük április 20-án:D

De én már júniusra akarok ugorni hogy meglegyen az a kur*va tizedik osztály XD

2021. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%

Most azert kellett lepontozni, mert nem egyezik a velemenyunk, viszont normalisan valaszoltam a kerdesedre? :D

Amugy meg ha lemaradtal volna, kormanyrendeletbe foglaltak az iskolanyitas napjat (eddig megsugom nem volt ilyen). Szoval lelkiekben keszulj fel a nyitasra, nem kell felni az iskolatol:)

2021. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%

Csak hogy ne legyel annyira biztos, ez ma hangzott el:

"Ha sikerül elérni a két és fél millió beoltottat, és a pedagógusok is megkapják a vakcinát, akkor kinyithatnak az intézmények."

2021. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Amugy meg ha lemaradtal volna, kormanyrendeletbe foglaltak az iskolanyitas napjat "



semmit se jelent. Volt már nem egyszer olyan hogy közlönybe került valami aztán pár nap múlva nagy suttyomban khm "javítottak"

2021. márc. 29. 15:32
 15/28 A kérdező kommentje:
ld jan eleje...
2021. márc. 29. 15:33
 16/28 alletta ***** válasza:
5%
#14 sőt! olyan is volt, hogy az éjszaka leple alatt egész mást szavaztak meg! másnap csak kapkodták az emberek a fejüket. sajna nem emlékszem konkrétan miről volt szó, de ez sem volt túl régen.
2021. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

és ugye a kormányszóvivő mit mondott MA?

az iskolák nyitHATnak...


érdekes elszólás ez ha már rendeltben is van...de azért nem mondja ki hogy nyitNAK.


nagy különbség!

2021. márc. 29. 15:38
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire felsz a sulitol? Vagy mitol rettegsz, oszinten? Bantanak?
2021. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

félelem? tévedés.


undor, hányinger, megvetés, lenézés...ezek kívánkoznak ide.

de ápr 29-én ÖRÖKRE VÉGE.

2021. márc. 29. 15:45
 20/28 anonim ***** válasza:
47%

Megjegyzem nehéz bárkinek is állást foglalni és fix időpontokról beszélni a nyitást illetően, hiszen napról napra változnak a számok, sok a halott és a kórházak is tömve vannak. Sőt még örülni kéne, hogy nem zárnak jobban, mint a németeknél. Amúgy meg a belengetett enyhítés se lesz igazán az, hiszen, ami eddigi 10 perces bevásárlás volt, most ott kezdődik, hogy meló után még 1 órát álljak sorba, hogy bejussak. Azért fog később kezdődini a kijárási tilalom, mert este 9ig nyitva legyen a bolt, hogy valamennyi bevásárlót ki tudjanak szolgálni.

középsuli már tuti nem lesz ebben a tanévben, a végzősők majd valahogy leérettségiznek.

2021. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!