Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire gondolt a fizika tanár?

Mire gondolt a fizika tanár?

Figyelt kérdés
A Fizika tanár hozzám vágta hogy az osztályom csoportokba csinált projekt munkát de mivel nem voltam nem tudtam róla ( nekem külön online van) és mondta hogy csináljak projekt munkát, a témára azt mondta hogy mindenki más a bolygókról stb ről csinált de valami környezet akármit senki nem csinálta meg, osztálytársaim nem is tudtak arról hogy miről beszélek mikor rákérdeztem, cikinek érzem a tanárt újramegkérdezni, ugyhogy elsőnek itt teszem fel a kérdést hogy valaki tud e segíteni (8.osztály)

2021. jún. 4. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha te nem tudod, akkor mi mégis hogy a retkes viharba tudnánk?
2021. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
88%
Na és ezt honnan a rákból szívjuk ki? :D Mintha legalábbis minden fizikatanár pont ugyanazt a feladatot adná fel, pont ugyanazzal a szöveggel és ez már vagy 20 éve tartana... :D
2021. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Na ezért nem való az oldal 16 évnél fiatalabbaknak...
2021. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A válaszolóknak üzenem, hogy azért tettem fel a kérdést, hogy tudja e valaki hogy mire értette a tanárom:D természetesen nem vártam el hogy tudjátok hisz énse tudom mert csak hozzám vágta hogy nesze csináld meg.. de mit? Hogy kezdjek neki? Mi a pontos téma?
2021. jún. 4. 21:51
 5/10 A kérdező kommentje:
A tanárom nemigen szeret és ez régen kiderült, emiatt tudom hogyha rákérdeznék akkor leszidna. De mivel én itthon vagyok és nem mehetek be, igy mégnehezebb megtudni:D és a tananyagot se küldtél el nekem amiből nekem tudnom kéne:( remélem mindenki erti mért kértem segítseget arra hogy valaki tudja e mire értette a tanár a dolgot
2021. jún. 4. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
"természetesen nem vártam el hogy tudjátok" akkor minek teszed fel a kérdést???
2021. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
A magyar tanároddal is fasírtban vagy?
2021. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki a bolygókról csinált és neked valami "környezet akármiről" kell és ez fizika, akkor Neked ilyenről kell


KÖRNYEZETÜNK ÉS A FIZIKA

1. A FÖLD FIZIKAI TULAJDONSÁGAI

2. AMI ÉLTET ÉS VÉD – A FÖLD LÉGKÖRE

3. MEDDIG BÍRJUK ENERGIÁVAL?

4. ENERGIATAKARÉKOSSÁG A HÁZTARTÁSBAN


(forrás : [link] )

2021. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem várom el, de ez olyan hogy hátha valaki tudja, de nem tartok fegyvert a fejetekhez hogy mondjátok meg:D egyebként utolsó kommentelő nagyon köszönöm:)) sokat segítettél
2021. jún. 6. 14:54
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nekem fizikatanárként még a kérdést sem sikerült értelmeznem. Pedig naponta bombáznak hasonlóakkal.
2021. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!