Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 10 éves osztálytalálkozó -...

10 éves osztálytalálkozó - elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Idén nyáron lesz a 10 éves osztálytalálkozóm. Katolikus gimibe jártam, mert keresztény családból jövök, nálunk mindenki oda járt. Középsuli alatt n már tudtam magamról, hogy meleg vagyok, de a tanáraim és az osztálytársaim előtt eltitkoltam, mert nagyon csúnya megjegyzések hangzottak el néha az LMBTQ-közösséggel kapcsolatban.


Középsuli után az ország túlsó felére mentem tanulni, a közösségi médiában nem vagyok jelen (mármint van egy FB-profilom, de kép nélkül és csak a legközelebbi ismerőseimmel tartom ott a kapcsolatot), szóval valószínűleg a mai napig nem tudják a volt osztálytársaim, hogy meleg vagyok.


Pár napja kaptam meg én is az emailt az osztálytalálkozóról, azt írják, mindenki készüljön az elmúlt 10 évéről egy rövid kis prezentációval, illetve hogy az osztálytalálkozón szívesen látják mindenkinek a párját, gyerekeit is.


Mit kéne tennem? Odamenjek s hazudjam azt, hogy senkim sincs? A párom nem vihetem oda, félek, hogy megvetnének miatta. Vagy egyáltalán ne is menjek el az osztálytalálkozóra?



2021. jún. 8. 12:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha kis prezentációd kéne előadni, biztos nem mennék. Amúgy sem, mert nem érdekel senki, de ez nagyon gáz.
2021. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy mennék...
2021. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ja és a legjobbat ki is hagytam: erős gimi volt, az osztály nagyon nagy része orvos/közgazdász lett, a közösségi média alapján elég magas életszínvonalon élnek hozzám képest.


Én tanár lettem (engem is felvettek volna bárhova, de ez volt az álmom), most teljes állásban nincs meg még nettó 200 a fizetésem, albérletben nyomorgunk... Nagyon szégyellem magam, hogy semmire sem vittem hozzájuk képest.

2021. jún. 8. 12:15
 4/29 anonim ***** válasza:
2%
Meg is érdemled hogy nem vagy,hasznos tagja a magyar társadalomnak .
2021. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
24%
Nem mennék sehogy se. Én többet nem akarok iskoláról hallani, majd max ha gyerekem lesz.
2021. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Vicces ez a prezentációs dolog. Szerintem vidd el a párodat, szörnyülködjenek csak. Vagy baj lenne, ha emiatt megvetnének?
2021. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Én sem mennék rá el. Igazából 10éve nem tartjátok a kapcsolatot, előtte is csak osztálytársak és nem barátok voltatok. Nem éri meg azt az időt rájuk pazarolni.
2021. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Normális osztálytalálkozón szendvics van, bor meg sör, nem prezentáció.
2021. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menni ha nem akarsz, jóval egyszerűbb a helyzet mint gondolnád. Semmiből nem fogsz kimaradni. A prezentáció egyenesen röhej, mintha valami céges meeting lenne :DD
2021. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
Vidd el a párodat is hagy tudják meg a volt osztálytársaid is mi az igaz szerelem! :D
2021. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!