Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire lenne gáz? (tanárok...

Mennyire lenne gáz? (tanárok írjatok)

Figyelt kérdés

1 éve ballagtam a középsuliból, van egy tanárom,akit nagyon imádtam,sokat gondolok rá, egyszerűen nagyon kis édes volt...Nagyon rossz belegondolni, hogy lassan 1 éve nem láttam. Nem mondanám,hogy nagyon szoros volt a kapcsolatunk, nem sokat beszélgettünk sulin kivül, szerintem ő nem is tudja, hogy ennyire birtam..Jó lenne találkozni vele, szerintetek mi lenne az alkalmas erre? A suliba nem engednek be most, akkor? Egyátalan erdemes ilyenekben gondolkodni?


21L



2021. jún. 8. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk erről mesélt az angoltanárnő, így az ő nevében írok.


Nem gáz egyáltalán, sőt sok diák szokott írni a tanárainak és találkozót kérni, hogy beszélgessenek.


Nem lehet bemenni a suliba, de valószínűleg mondani fog egy helyszínt és egy időpontot ahol és amikor jó neki, ha az nem jó, te mondhatod, mikor érsz rá.


Ha a tanárnő nem akar találkozni az onnan látszik, hogy minden alkalommal lesz egy kifogása, hogy miért nem ér rá. A 2. kifogás után venni kell a lapot, ilyenkor már nem illik tovább kérdezni, hogy tudtok e találkozni. (Azért a második, mert az első lehet tényleg nem egy kifogás, hanem tényleg szeretne találkozni, de nem ér rá, a második az ritka, hogy akkor se legyen neki alkalmas és ne mondja el hogy mikor érne ő rá).

2021. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!