Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Örülnél, ha úgy november -...

Örülnél, ha úgy november - április között újra digitális oktatás lenne?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
55 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Levelezős vagyok, munka mellett egyszerűbb lenne.

Van egy 10évesem, munka mellett beledöglünk.


Nem, nem akarok már digitális oktatást. Inkább nekem legyen nehéz, mint a gyereknek rossz.

2021. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Én is jövőre fogok vizsgázni szóval nagyon nem tenne jót még egy online oktatás mivel otthon annyira nem tudok tanulni.

2021. jún. 29. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Jobb lenne igen
2021. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez azt jelenti, hogy a munkahelyem is zárva lenne, akkor is, örülnék neki. (Én hatékonyabb vagyok otthonról, mint benn.)
2021. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nem!
2021. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy általánosan örülnék annak, ha nem citálnának be senkit a munkahelyére, ha olyan munkája van, amit otthon is el tud végezni. Nem kell utazgatni, többet pihenhet minden érintett és semmivel nem tud nagyobb teljesítményt leadni úgy sem, ha 15-en sétálnak kilenc farkú macskával megállás nélkül a háta mögött. Ez lenne normális - már csak azért is, mert a feleslegesen közlekedők nem szennyeznék a környezetet azzal, hogy A-ból a B-be, B-ből meg a C-be szambáznak a közlekedési eszközökkel. Aki meg annyira rajong a kerékpárokért, az járjon mind a négy évszakban kerékpárral Pécelről Pátyra dolgozni, - igen, dolgozni, hogy ne opcionális legyen a dolog, hanem minden munkanapon tudjon edzeni.
2021. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
utálom az osztálytársaim, nagyon boldog lennék
2021. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem!

Nem vagyok kíváncsi Schimanski tanárnő üvöltésére, ami két zárt ajtón is áthallatszik, meg a gyerekek zsinatolására, főleg éjszakás műszak után.

2021. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Én idén végeztem, és senkinek nem kívánom, hogy így kelljen az utolsó középiskolai évét eltöltse, az még hagyján hogy a töredékét tanuljuk, de az interneten keresztül tartani a kapcsolatot az osztálytársakkal elég rossz.
2021. jún. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Én egyetem mellett dolgozom, úgyhogy remélem, hogy marad az online oktatás és a home office. Egyébként ha nem dolgoznék mellette, biztosan nem örülnék az online oktatásnak. Sokkal jobb bejárni, egyrészt a tudás miatt, másrészt az egész egyetemi hangulat miatt. Szerintem a legtökéletesebb megoldás a hibrid oktatás, amit tavaly ősszel is több kar alkalmazott. Azaz be lehetett járni korlátolt létszámban, de otthonról vissza lehetett nézni videón az órákat. Aki akart bejárt, aki nem, az sem maradt le.
2021. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!