Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért változtak meg az oszzály...

Miért változtak meg az oszzálytársaim?

Figyelt kérdés

Tudom tudom,vége a sulinak végre

De sokszor agyalok ezen.

Nagyon jóban voltam az o.társaimmal ,aztán új tanulók is jöttek,velük is tök jó volt..és nem tudom hogy mondjam de érezni lehetett hogy bírnak engem meg minden,aztán idén valamért elkezdtek szekálni ,és nyilván az is fájt de az jobban hogy akkor eddig miért voltak olyan őszinték és mi bajuk lett hirtelen...itt fiúkról van szó ,bocsánatot kértek aztán megint elkezdték,nem értem komolyan...

Én annyira birtam őket,tavaly még azon is gondolkodtam hogy rajzot,emléket készítek róluk ,erre meg.. el rontották az egészet


2021. jún. 29. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Fiatalon még nagyon gyökér az ember,szóval nem kell csodát várni,sajnos valaki az is marad,szóval ne vedd annyira a szívedre,nálunk is volt ilyen lány aki ilyen kis jó szándékú volt mint te,aztán mindenki azt mondta róla "hogy ilyen minden lében kanál"...aztán már boldog családos anyuka,legtöbb osztálytársam meg egy ugyan olyan loser mint én :D 29f
2021. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy elment a gyerek, akit szekáltak vagy olyanokkal barátkozott össze, akik miatt nem szekálják vagy elunták a szekákását?


Nálunk egy fiút szekálrak 2 évig. Amikor elmentek én léptem a helyére.

2021. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt megtapasztaltam én is. Nevetséges a fiatalok többsége,középsikolából szinte nem is tudtam normális kapcsolatot kialakítani,vannak a habi barátok akikkel max. párszor el lehet menni valahova aztán idővel lesz@rnak,meg általába mindig van valaki akit szekálni kell,arról se fognak leállni. Sok gyerek egy iskolából jön és akkor azt hiszik ők a legkomolyabbak,megy a klikkesedés,saját osztályon belül bandákra válás. Na meg persze ha teljesen vègzel az iskolával onnantól kezdve mindenki megy a maga dolgára.
2021. jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!