Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az eddigi emelt szintű történe...

Az eddigi emelt szintű történelem érettségik esszé feladatai megvannak valakinek kidolgozva?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én itt néznék körbe, az emelt szintű feladatlapok javítási útmutatójában leírják, hogy minek kellene szerepelnie az esszében.


[link]

2021. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, ezeken már túl vagyok. Szégyellem, de a könnyebb utat keresem, szóval ezért kérdeztem a kidolgozott esszéket. A rövid választ igénylő feladatokat tudom önellenőrizni, viszont az esszé az más kérdés. Egyszerűbb lenne kidolgozottat olvasgatni. Nyilván nem célravezető, de nem a konkrét történelem tudás a cél az esetemben, hanem a jövő évi szakmai felvételi vizsga legalább 40%-ra teljesítése.
2021. júl. 19. 09:20
 3/3 A kérdező kommentje:
50 pontot érnek a rövid választ igénylő feladatok, 50-et az esszék. Ha a rövid válaszokat rendesen begyakorlom, amikhez megvannak a válaszok, akkor a szakmai felvételi vizsga 40%-os eredménye már ezzel is összehozható.
2021. júl. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!