Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek így bevesznek a...

Szerintetek így bevesznek a kosárcsapatba?

Figyelt kérdés
Elég komolyan megy az iskolánkban a kosár, és ezért az a követelmény, hogy aki be akar lépni, annak tudnia kell zsákolni. Na már most én nem tudok, viszont 198cm vagyok. Szerintetek szemet hunynak efelett, a magasságom miatt ?

2021. aug. 13. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iskolai kosárcsapatokban még nem a reklámfelület nagysága a lényeg.
2021. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A magasság túl sokat nem ad hozzá. Inkább bevesznek egy alacsonyabbat aki a pálya közepéről is kosarat dob, mint valakit, aki magas, de nem tudja bedobni a labdát.
2021. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de megkérdezhetem, hogy 198 centisen hogy lehet, hogy nem tudsz zsákolni? Neked igazán nem kell szinte semekkorát ugrani hozzá.
2021. aug. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Akkor oda ne is menj.

Ha a védekezés le van szarva akkor az egy borzalmas csapat lehet

2021. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se lehet túl komoly csapat, nem fogod jól érezni magad ott, ha ez a belépő. Hacsak ez nem a globetrotters
2021. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, akkor ebben a csapatban nincs irányító, ugyanis, aki ezen a poszton játszik szinte sosem zsákol. A zsákolás látványos pontszerzés, de nem alapja a játéknak, a kezdő ötös játékosai közül inkább a center, PF poszton lévők szokták erőltetni. Én 17 évesen voltam kb. ugyanekkora magassággal és a házi készitésű, szabványos magasságú palánkon gond nélkül tudtam zsákolni, elvileg neked is tudnod kéne.
2021. aug. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondták, hogy a zsákolás tudása a feltétel, NEM a magasság. Miért merül fel akkor egyáltalán a kérdés? Szerintem ez egyértelmű elvárás.

Tanulj meg zsákolni (198 centivel ez nem lesz nehéz) és mehetsz.

2021. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!