Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Barátaimmal meg szeretnénk...

Barátaimmal meg szeretnénk csinálni 100 dolgot ebben a tanévben(ugye 181 napos lesz a tanév). Szeretnénk kérni egy két tanácsot, ti mire gondolnátok, miket lehetne?

Figyelt kérdés

4-en vagyunk barátok, és 100 dolgot meg szeretnénk csinálni. Nem kellene nagyon bevállalós dolgokat, igazából még ötletünk sincs.. :D


2 fiú és 2 lány van a baráti társaságban


Vagy szerintetek nem jó ötlet?


Előre is köszi a válaszokat, és bocsi, ha esetleg rossz kategóriában van a kérdés!!



L



2021. aug. 16. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó ötlet
Szerintem nem jó ötlet
23 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Mivan? 100 dolgozatra készülj fel, elég lesz az neked.

iskolán kívül kell játszadozni életem

2021. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem felvágás, de eléggé jól tanulunk mind a 4en hogy megengedjünk egy ilyen évet is. És ha nem tetszik akkor ne írj választ kérlek

Legyél máshol negatív:)

Szép estét!

2021. aug. 16. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Na baráti társaság, 2 fiú 2 lány bár nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem adottak a feltételek... már ha érted mire gondolok.
2021. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
olvass el 100 könyvet
2021. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
100 dolog a gimi előtt? :D Jó sorozat volt
2021. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Próbáljatok ki egy új sportágat, alakítsatok saját zenekart, csináljatok fordított napot stb...
2021. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

fedezzetek fel 10 elhagyatott épületet a környéketeken, nézzetek meg 10 filmet amit egyikőtök se mert megnézni, menjetek el 10szer valahova az éjszaka közepén, főzzetek 10szer együtt furcsa kajákat, vegyétek fel 10szer egymás ruháit/vegyetek fel olyan ruhát ami teljesen különbözik a stílusotoktól, menjetek oda random 10 idegenhez haverkodni, menjetek 10szer aquaparkba

Én ilyeneket csinálnék, de lehet teljesen félreértettem a kérdést és a sulin belül tanítási időben akartok dolgokat csinálni? :D

2021. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem tök klassz.

Sokminden belefér a 100 dologba. Pl nyári záporban sétálni, mezítláb a fűben szaladgálni, piknikezni, szilveszterkor pezsgőt pontani a településetek legmagasabb pontján, nyári éjjel meztelenül fürdeni a közeli folyóban/tóban, sátorban tölteni egy éjszakát, egy nap egyforma pólóban suliba menni, kipróbálni egy új éttermet, ahol még nem jártatok, olvasni egy játszótéren, suli után múzeumba menni, csodálni a naplementét, napfelkeltét a város határában (vagy egy panel tetején), hóembert építeni, hógolyócsatát vívni, kipróbálni egy számotokra új sportot, hobbit... ezer meg egy dolgot ki lehetne találni.

2021. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

- Fotózkodás az őszi tájban

- Kirándulás vonattal

- Jótékonykodás

- Valamilyen tematika szerint felöltözni suliban mind a négyen (pl. cottagecore, dark academia, steampunk, stb.)

2021. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyalogolni 20 km-t (nagyobb cél esetén a kéktúrát, vagy abból valami)

letekerni 30 km-t (körbe a Balatont)

lefutni a 10 km-t (félmaratont, maratont)

cél nélkül vonatra/buszra/villamosra ülni és csak utazgatni vele

vadkempingezni

karácsonykor/húsvétkor/szülinapra VALÓDI képeslapot küldeni, levelet írni

elmenni éjféli misére (ha amúgy nem szoktatok)

Szent Iván éjszakáján tüzet ugrani, parázson járni

tábortüzet rakni, szalonnát sütni

bent a lakásban/házban gyertyalángnál mályvacukrot sütni

lakásban sátort ütni, abban aludni (ez a benti kempingezés jó buli, télen is megoldható)

2021. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!