Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában hol tudok kakálni,...

Iskolában hol tudok kakálni, melyik WC-t használhatom ha nem abba a suliba járok? 18/L

Figyelt kérdés
Már nem járok iskolába. Viszont szeptembertől minden nap nekem kell bevinni a suliba az öcsémnek a tízórait, uzsonnát. A gond az hogy a hosszú séta után általában rám szokott jönni a nagy dolog. Tehát az iskolában elmehetek WC-re? Ha igen melyikre? Tanári, szülői, diák, dolgozóké?

2021. aug. 18. 19:48
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudtál volna jólnevelt módorban írni alpári helyett? Még jó, hogy nem a tanáriba, mért, tanár vagy? Amúgy az öcséd mért nem bírja bevinni a saját uzsonnáját?
2021. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
94%
Nekem csak 1 kérdésem van: miért kell az öcsédnek tízórait meg uzsonnát vinned? Vigyen otthonról reggel pl. szendvicset, vagy vegyen a büfében. Mi a fene van ma az emberekkel? Mit kell elkényeztetett életképtelen kölyköket nevelni? 18 évesen gondolom valami szakmát csak tanulsz majd v egyetem v munka. Majd onnan is elkéredzkedsz, hogy jaj öcsi éhen hal? Ugyan már.
2021. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
94%
Az életképtelenség újabb szintre lépett.
2021. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

#1#2

Mert korán megy és időbe telik elkészíteni. Ha esetleg valami hiányozna akkor még el kell mennem egy közeli boltba.

A szendvics neki nem lenne elég.

2021. aug. 18. 20:04
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanár fog téged tárt karokkal várni minden délelőtt, hogy bekísérhessen a tanári mosdóba, hogy elvégezhesd a dolgod:)
2021. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
77%
Nálam szarhatsz, merre van az iskola?
2021. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
85%
Édes istenem:)
2021. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi emberek, ez csak a hírhedt kakifantom :D Mindig fiatal lánynak adja ki magát és mindig a kaki körül forognak a sztorijai :D Erre veri.

Eddig az egészség témakörben tevékenykedett.

2021. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elkészíti este, reggel hűtőből kiszedi. Ki nem sz.rja le már bocsánat, hogy korán megy? Nekem is volt pl. középsuliban 0. Órám. Felkeltem és megcsináltam a szendvicseimet. Aztán ápolóin volt, hogy reggel 6-ra jártam gyakszira. Este elkészítettem, mert tudtam, hogy reggel kómás leszek hozzá. Amikor munkába mentem is este már elkészítettem. Nem elég 1? Vigyen kettőt hármat. Ja és már általános iskola 3. osztálya óta magunknak készítettük el a kaját v a kajapénzből vettünk.
2021. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
90%
Sz.rj a legközelebbi bokorba...
2021. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!