Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lesz még idén távoktatás?

Lesz még idén távoktatás?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 23:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Én nem hiszem már el. Néhány napig nem voltam itt fent, mert volt jobb dolgom. Most feljövök. Megint tele az oldal a szokásos online oktatásos kérdésekkel. Ez már egy rémálom. 😂 Hogy itt senki nem ismeri a keresőt...
2021. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

"Igen, érettségiig ki lehet bírni, de a felsőoktatás már más.."


Hú kérdező. Bele ne halj! Én is vègigcsináltam nappalin az egyetemet. Kibírtam. Meg gondolom még több millió ember is kibírta. Mi olyan más a felsőoktatásban? Igaza volt itt az egyik válaszolónak, akit nullára pontoztak a sulitól rettegők. Akkor nem kell egyetemre járni. De gimibe se muszáj. 16 évesen kiiratkozhatsz nyugodtan. És nem lesz miért rinyálni hónapokig gyakorin.

2021. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Majd Lölö bácsi lagzija után
2021. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
remélem nem lesz, írom, mint egyetemista
2021. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
szerintem lesz
2021. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%

#3

Legyetek élelmesek. Meg sem kell kérdezni a tanárt. Töltsd le az OBS-t, és magadnak vedd fel az órákat. Az elejétől a végéig. Amikor a tanár vette fel a teams-en, akkor az óra végi, anyaggal kapcsolatos “kérdések és válaszok” részt már nem rögzítette, pedig igen hasznos infókat tudott elhinteni még akkor is.


Én így csináltam a tavaszi félévben.

2021. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Az igazán értelmeten dolog az az, hogy előadásokat 100 fő felett nem, de a gyakorlatokat meg látogatni kell személyesen. Ez a népszerű szakoknál valami elképesztően idióta megoldás.

Ez addig még oké, amíg nem EA-Gy-EA-Gy felosztásban van a napod. Csak ezért viszel laptopot, hogy a campuson hallgathasd az előadást, aztán beülsz gyakorlatra, aztán megint ki, hogy online hallgasd az előadást. Semmi értelme az egésznek. Nincs ennyi konnektor egy egyetemen, hogy töltsd a géped.. És azokkal mi van, akiknek nincs laptopjuk (oké-oké, oldják meg, de na.. ha nincs laptop, de asztali gép van, akkor az már elég kellene legyen)

Vagy kelljen bemenni mindenre, vagy semmire.

2021. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem biztosan. A pápa látogatása, és a vadászkiállítás után hirtelen újra felbukkan a vírus.
2021. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
77%
Remélem, hogy nem. Egyrészt amit tanulni fogok szakot online nem lehet rendesen megtanulni, másrészt nekem amúgy sem jött be az online oktatás. Egyébként nem értem, hogy miért vannak lepontozva azok, akik nem akarnak online oktatást.
2021. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Tuti lesz, szerintem Halloweenkor kezdődik majd újra az egész.
2021. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!