Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak, ha rákérdeznek...

Mit mondjak, ha rákérdeznek hol voltam eddig, miért nem jelentkeztem, miért nem jártam suliba, miért nem mentem órára stb.?

Figyelt kérdés
Úgy hagytam ott az egyetemet (csak passziváltam), hogy egy szót sem szóltam senkinek, sem a tanároknak, sem a konzulensemnek, sem a szaktársaimnak, senkinek. Egyik pillanatról a másikra. Elég sok lelki-mentális problémám volt/van, amikkel akkor egyáltalán nem tudtam mit kezdeni, én sem igazán értettem mi történik, nem tudtam kezelni, nem tudtam róla beszélni stb., emiatt intéztem így. Tudom, hogy nem ez lett volna a helyes és azért pár embernek illett volna szólnom, hogy ne számítson rám stb., de ezt akkor nem tudtam megtenni. Ebben a félévben ismét bejelentkeztem és folytatom az egyetemet, de nem tudom a történteket hogyan kellene kezelnem és kommunikálnom, illetve még mindig nem vagyok teljes mértékben rendben (pl. hagytam már ki órát emiatt idén is sajnos). Ez pedig így elég kellemetlen, mert nem szeretném, hogy azt gondolják rólam bunkó/pofátlan/lusta/tiszteletlen stb. vagyok, csak lógok vagy ilyesmi, de közben ezek azért olyan személyes dolgok, amiket nem osztanék meg akárkivel (pl. a tanáraimmal).
2021. szept. 16. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Családi/magánéleti zűrök. Elégedjenek meg ennyivel. Semmi közük hozzá.
2021. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészségügyi problémák, arra nem illik rákérdezni.
2021. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Betegség és kész
2021. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!