Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanároknak miért baj a...

A tanároknak miért baj a szakadt nadrág?

Figyelt kérdés

Miért zavarja az aurájukat?

Pedig semmiben nem változtatja emg az embert ettől nem lehet jó vagy rossz..



2021. okt. 4. 08:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
Közintézményről beszélünk.
2021. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
Mert igénytelen.
2021. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

#1:

Már nem kötelezőek az iskolai egyenruhák...

2021. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%

#3:

A szakadt csövesekhez hasonló ruházat viszont nem éppen ízléses...

2021. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%

Valami berögzült hülyeség.

Nálunk csak egy tanár akadt ki rá. Akinek amúgy a hajfestéssel pl semmi baja se volt, amíg nem pink volt az egész.


Fiatalként ő is biztos kiszőkítette a haját, meg piros csíkokat is festett bele, de akkori divatos ruhára már nem volt pénze, vagy nem tudom. :D

2021. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%

3-as, közintézmény nem azt jelenti napjainkban, hogy egyenruha.


Viszont vannak elvárások. Lehet is az igazgatónak is, meg a tanárnak is.


Az, hogy agyatlan, tehetségtelen divattervezők kitalálnak egy csöves, szakadt ruhát, nem lesz ízléses, inkább igénytelen.


De ezt sokan nem képesek felfogni.

2021. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert pár begyöpösödött gyökér nem tud magával mit kezdeni jó dolgában.


Annak idején rám is rám szóltak minden hülyeség miatt, nem számított, az osztály átlagot az én jegyeim húzták fel. 😂 Munkahelyen meg zokniban mászkálunk...

2021. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
26%

Milyen érdekes, aki nem a kérdező pártján van, azt leszavazzák.


Fogalmuk sincs, mit jelent az, hogy esztétika tudománya.


Selejt generáció. Tisztelet a kivételnek.

2021. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

8

Teljesen telibeszarjuk az esztétikát. Ne olyan emberek akarják már megmondani, hogy mi az esztétikus, akik pajzs méretű kerámiaszutykokat aggatnak a nyakukba, 40 denes bőrszínű harisnyában flangálnak, amin így is átszúr a szőrük és a levágatták a hajuk eldobva minden nőiességük már 50 éves korukban. 😂 A másik kedvencem, mikor a férfi tanár hivatkozik arra, hogy a lányok ruhája kihívó. Anyád nem nevelt meg, vagy mi a fsz bajod van, hogy neked kihívó egy kivillanó térdkalács? Meg női gombolásos zakóban, rövidujjú inggel megmondani a tutit, miközben a cipője talpa ki van repedve...


Bocs, de ezeknek az embereknek a véleménye a szememben egy nagy nulla. Mindig is az volt. Mikor több multinál teljesen alap a szakadt farmer, miközben a tápláléklánc alján lévő tanárnak egy okádék, feladatát ellátni képtelen rendszerben nem az?


Lehet, hogy egy tini torkán le tudjátok tolni a demagóg konformista hülyeségeiteket, de úgy, hogy tartok már azon a szinten végzettségben, mint azok az emberek, akik ilyenekre vergődtek iskolás koromban, csak az én tudásomat meg is fizetik egy olyan helyen, ahol az számít, ami a fejemben van, nem az, amit hordok, ez teljesen jelentőségét veszti.

2021. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
8, ti generaciotok se jobb egy fokkal se, jo dolgotokban mar mindenbe belepofaztok, mint az unatkozó oregek. Miert nem tud mindenki csak magaval foglalkozni? Iskolába azert jarok h leadjak nekem az anyagot, a tanárokkal alap h tisztelettel beszelek, de a maganeletem, oltozekem, kinezetem nem tartozik egyikre sem. Nehez elfogadni gondolom h nem tudtok mindenbe belepofazni.
2021. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!