Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanárod, akivel...

Volt olyan tanárod, akivel kölcsönösen utáltátok egymást? Ha igen, miért? Mit tanított?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Fizikát.

Nem tudom miért, zsigeri érzés volt. Még csak rossz jegyeket sem adott, csak vágni lehetett a feszültséget mindig.

2021. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Volt. Némettanár. Nem tudom miért, de a méla undor ült ki az arcára, amikor meglátott, felszólított, stb. Én meg viszonoztam, hadd érezze a törődést.
2021. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Földrajz tanár áltiban. Egy igazi tapló volt. Rendszeresen megalázott, nemcsak engem, mindenkit, aki nem volt gazdag szülők gyereke. Pedig ő is pedagógus családból származott, csak beházasodott a menő,gazdag családba. Ettől aztán úgy elszállt, hogy azt hitte bármit megtehet.
2021. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Kémia, Töri.

Tanár utált, valamiért. Nem tudom az okát.

Annyi jegyem volt hogy nem fért a naplóba.


Csendes gyerek voltam, első padban ültem mindig jó fiú voltam. Még is kiszemeltek és szívattak.

2021. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felső tagozatban tanított magyart. Első perctől fogva utált, és nem tudom, miért, főleg, hogy amúgy én az a tipikus jó tanuló, szófogadó kislány voltam, akit általában szerettek a tanárok. Ennek a nőnek viszont valamiért nem voltam szimpatikus, amit el is mondott nem is egyszer, és ott alázott meg, ahol nem szégyellt. Többek között neki is "köszönhető", hogy az osztály peremére kerültem, és iskolát kellett váltanom. (Elég összetett történet, nem szeretném részletezni).

Csak két évig tanított, de rengeteg frusztrációt ültetett belém, aminek egy részét a mai napig nyögöm. Sokkal később, amikor már nekem is gyerekeim voltak, egyszer szembejött velem az utcán. Nem tudom, felismert-e, én nem köszöntem neki, viszont egy pillanat alatt ugyanaz a félelem és tehetetlen düh öntött el a látására, amit 12 évesen éreztem a jelenlétében. Döbbenetes élmény volt megélni, hogy mennyire nem múlnak el ezek a dolgok.

2021. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
2 ilyenre emlékszem, egy angol és egy biosz tanárnőre. Valamiért unszimpatikus voltam, és elkezdtek szívatni, lehúzni a jegyeimet, ahol csak tudták. Szerintem ez valami indulatáttétel lehet az ilyen lúzer embereknél, mert én nem szolgáltam rá erre a bánásmódra. Ezzel szemben az igazán problémás, balhés gyerekekkel nem igazán mertek kikezdeni. Nem őrzök túl jó emlékeket a tanárokról, az volt a kivételes eset, ha valaki rendes volt és nem egy kiégett cinikus alak, aki visszaél a hatalmával. Más gyerekeket is szívattak, főleg olyanokat, akik eleve hátrányos helyzetűek voltak. És nem lehetett tenni ellene kb. semmit. Ezért nem nagyon értem ezeket a rinyálásokat, hogy a mai fiatalok mindig csak a jogaikat szajkózzák bla-bla... Hát, szerintem nagyon jól teszik. :) Bocs, kicsit elkanyarodtam...
2021. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Gimis oszim (matek-fizika) és az angoltanárom. Ezek ketten haverok is voltak, bizonyára a diákok nyilvános megalázása volt az egyik közös hobbijuk.
2021. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolai tesitanáraim közül mind a kettő, aki tanított. Nem tudom, valami egyetemi követelmény lehet, hogy, aki tesi tanár akar lenni az legyen egy gyökér, mert hogy én mástól se hallottam olyat, hogy normális tesi tanár, pláne általánosban. Az összes, akiről hallottam, tapasztaltam, egy utolsó féreg volt.

Az egyik ötödikben volt, a tanárnő szivatott minden bénább diákot, főképp engem. Direkt bezárt az öltözőbe, majd beírt igazolatlannak, osztály előtt kijelentette, hogy tőlem sokkal rosszabbra számított, osztálytársamat lebeszélte, hogy osztályzáskor ne legyen párba velem, mert lehúzom...

A másik hatodiktól nyolcadikig volt, a tanár úr igazából engem pont annyira utált mint a többi béna diákot. Tipikus kedvenceket akkor is dicséri, ha elbsszák a feladatot, ők bemondásos alapon leülhetnek, te meg, mint bénább szerencsétlen akkor is ki leszel gúnyolva a tanár által, ha éppen sikerül valami, vagy ha felmentésed van szívproblémák miatt, mint az egyik volt osztálytársamnak, aki hozzám hasonlóan béna volt, akkor bizony csesztetni fog, hogy csak szimulálás miatt nem tesizel. Ráadásul ez a fszkalap írta az úszás miatt, hogy melyik lány mikor menstruál, és az alapján döntötte el, hogy elfogadja-e az erre vonatkozó felmentést úszás alól. 12-14 éveseknél. És rendszeresen jelenetet rendezett osztály előtt, ha neki az jött ki, hogy valaki hazudik a vérzéséről. Bezzeg a százötven kilós srácnak, meg annak a két gyáva szr másokon gúnyolódó, víztől félsős srácnak egy büdös szót nem szólt, hogy soha nem úsztak... De azt, hogy nelyik lány mikor menstruál azt tudta jegyezni és emiatt megalázni őket.... Gusztustalan.

2021. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Igazad van, nekem is mindegyik tesitanárom 1 barom volt így visszagondolva. "Aki nem tudja, tanítja, aki tanítani se tudja, az a tesitanár." Alsó tagozatban jártunk úszásra, genya volt az az oktató is (középkorú nő), mindenkivel szemétkedett, gúnyolódott...
2021. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Matekot tanított, mindketten más vágányon üzemeltünk.
2021. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!