Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehetséges az hogy amiatt...

Lehetséges az hogy amiatt közösítenek ki az osztálytársaim mert igen régimódi a személyiségem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki se fog kiközösíteni, mert régebbi kifejezéseket használsz , max furán néznek, nem értik.

Ha a gondolkodásod régimódi, és ez alatt fene tudja mit értesz, de amit én el tudok képzelni, ha esetleg arról papolsz, mennyivel jobb volt régen elektronika nélkül, amikor az emberek nem csókolóztak házasságig, amikor a nőknek nem voltak jogaik. Szóval nem mind1, hogy ilyen típusú nézetekről beszélsz, vagy olyanról, hogy szted a régi kocsik jobbak voltak, vagy jobb volt az élet fast-fashion nélkül.

2021. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Inkább a második.
2021. okt. 22. 22:56
 13/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy eleg bunko, feszelyezve erzik magukat, a szarogalambok megtamadjak a papagajt.
2021. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
10: Általában 2-4 ember van, aki gerjeszti az ilyen kiközösítéseket, és szó sincs arról, hogy 32 emberből 32 kirekesztő volna, legtöbbször megmaradnak maguknak azok 4-en, a többieket nem tudják bevonni ilyenbe, de attól még komolyan meg tudják keseríteni az iskolaéveket. Engem semmivel nem lehetne rávenni, hogy valakivel szemben utálkozzak, csúfolódjak, és szerencsére a legtöbb ember ilyen.
2021. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne foglalkozz ezzel, mert egyedi vagy, úgy, mint én, vagy bárki más:). És ettől vagyunk jók:).
2021. okt. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Beszélgess velük többet, akkor kiderül, hogy mi az oka - és hogy egyáltalán kiközösítenek-e vagy csak úgy érzed.
2021. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges. Bár régimódi stílus létezik, de ,,régimódi személyiség" nem. Régen is sokféle személyiségük volt az embereknek. De mit jelent az, hogy ,,mondják hogy túlságosan erkölcsös vagyok"??? Tényleg ezt mondják? Hogy ,,túlságosan erkölcsös"? Tényleg ilyen régimódi stílusban beszélnek? Nehéz elképzelni. Az előfordul, hogy valakire azt mondják, hogy túlságosan erkölcstelen. De a fordítottja így életszerűtlen. Ilyet még soha senkiről nem halottam vagy olvastam. És miért mondják ezt? Igazuk van, vagy nincs? És egyáltalán, hogy lehet az erkölcsöt túlzásba vinni?
2023. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!