Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Furcsa lehettem, amikor így...

Furcsa lehettem, amikor így próbáltam meg beszélgetést kezdeményezni valakivel az egyetemen? Hogy így hozzászóltam hirtelen minden előzmény nélkül

Figyelt kérdés
Egyik óra végén múltkor, az előttem ülőhöz, amikor vége lett az órának és mindenki állt már fel, gondoltam megszólítom az előttem ülőt hogy kicsit had beszéljek valakivel, bár nem ismerjük egymást semennyire, sose beszéltünk. Csak hát túl sok ötletem soha nincs, hogy mit mondjak a másiknak. Így azt kérdeztem tőle, hogy melyik szakra jár, meg hogy bent lakik-e a kollégiumban. Aztán ennyi volt a beszélgetés. Ez így furcsa lehetett? Ti mit gondolnátok rólam emiatt a helyében?
2021. nov. 16. 03:05
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez egy teljesen átlagos téma, semmi gázos nincs benne. Szóval no para, legközelebb nyugodtan folytasd az ismerkedést az illetővel. :)
2021. nov. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit meglepne, ha ellenkező nemű lenne az illető, valószínűleg kezdeményezést látnék benne. De mivel én is közvetlen vagyok, valószínűleg visszakérdeznék, hogy miért kérdezi vagy hogy ő is arra a szakra jár-e. A legtöbb embert sokkolja az, ha a semmiből hozzászólnak. Nem kifejezetten van ellenükre, de annyira meglepetten tudnak nézni, hogy néha én is úgy érzem, mintha haragudna rám az illető. De igazából nincs miért és a végén kiderül, hogy nem, csak váratlanul érte.
2021. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!