Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha azt hazudom a tesi tanárnak...

Ha azt hazudom a tesi tanárnak hogy megjött ma reggel, mert nem akarok tesizni, akkor elhiszi szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem menstruáltál múlt héten is, akkor igen.


Nekünk 3 évig heti 1 torna óránk volt, és elég sokszor volt az, hogy abba az 5 napba pont nem esett bele. De ráhazudtam pár napot mindig.

2021. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy akkor igen. Fiúként kicsit erős kifogás lenne. Bár mai világban...
2021. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fogja megmutattatni, hogy kilóg a madzag.
2021. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom nálatok hogy megy ez.Mikor én voltam gimis, akkor nem jelentett mentséget a tesi alól az, hogy megjött.Egyedül az úszás órát lehetett akkor kihagyni, de azt is csak havi egyszer.Ha egyéb probléma volt, akkor orvosi papírt kellett róla vinni.
2021. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk sem általánosban, sem középiskolában nem fogadták el ezt kifogásnak, akkor sem, ha szó szerint folyt belőled a vér.
2021. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Az én időmben egy mackónadrágot lehetett felhúzni ilyenkor a tesicuccra.
2021. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom milyen mucsa iskolákba jártatok, de a mi osztályainkban 88-96-ig biztos hogy elfogadták. Mindig volt csaj, aki csak néző volt. Persze ez kellemetlen neki is, úgyhogy sak az élt vele, akinek tényleg olyan rossz, hogy megéri kiülni a “szamárpadba”.
2021. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért van lepontozva mindenki, aki leírja, hogy sok iskolában nem kifogás az óra alatti részvétel alól a menstruáció?Az nem betegség, attól még lehet tesizni.Ha kóros lefolyású, akkor meg orvos igazolja.Pont azért nem kifogás, mert ennyi erővel bárki hazudhatja ezt, pont, mint a kérdező.
2021. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon is normális iskolába jártam, pont azért nem volt elfogadott a lébecolás.Ha orvos igazolást adott, azt fogadták el.
2021. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

4, 5, 6


Mikor meg én 5.-es voltam, akkor a tanár egy órát direkt arra szánt, hogy míg a fiúk fociztak, nekünk elmagyarázta ennek a menetét, mert neki kötelessége elmondani nekünk, hogy akkor nem kötelező toznáznunk. Akkor mondjuk én már 1 éve menstruáltam, szóval jókor szóltak...

Most meg 20 éves vagyok, szóval ez azért nem olyan új dolog.

2021. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!