Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelenthet ha az egyik...

Mit jelenthet ha az egyik tanárommal kb hetente álmodok, szexuális tartalmú mindig de egyébként nem vonzzódom hozzá, nem érzek iránta semmit. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Azt, ami. Tudat alatt vonzódsz. Töröld. Bűncselekmény diákkal szexuális tartalmú kapcsolatot kezdeményezni.
2021. nov. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

biztos nem érzel semmit?

meg azért nem mind1 pontosan milyen szexuális tartalmat álmodsz vele

mert sokszor ezek a részletek is sokat árulnak el, nem feltétlen rá vágysz, hanem az adott szitura, dolgokra és ő nyújt hasonlót

2021. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelent vonzalmat. Édesanyám párját amíg élt ki nem állhattam. Nagyon goromba volt az anyámmal, emellett volt egy természete amit én nem tudtam megszeretni. Egyszer azt álmodtam, hogy szeretkeztem vele és édesanyám rajtakapott minket, de amikor felébredtem, nem változtak a negatív érzéseim és most sem szoktam róla fantáziálni.


Hogy miért álmodtam azt vele, nem tudom, de van amikor lehetetlen dolgokról álmodik az ember.

2021. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

En a telepatiat olyan dolgokban megtapasztaltam, hogy nem tudok nem hinni benne.

Szemely szerint nalam az ilyen almok akkor voltak tobbszor, ha a masik gondolt ram nagyon.

2021. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!