Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában Mikulás alkalmából...

Iskolában Mikulás alkalmából húzás volt és kéne segítség mit írjak.?

Figyelt kérdés

Tehát suliban Mikulás alkalmából kihúztuk egymás neveit. Nem is én lettem volna ha nem sikerül olyat húznom aki kevésbé barátom. Nincs vele semmi bajom csak nem a barátom.

Jó tulajdonságokat kellene írni arról akit húztunk de a megfogalmazásával van egy kis baj.

Próbálom kicsit ilyen gyerekesbe írni persze nem úgy mint egy 5 évesnek de csak "Mikulás" van.

Segítséget szeretnék kérni milyen témákba írjak róla, megfogalmazás.

Kicsit rosszabb fiúról van szó nem tudom ez mennyit segít.

Próbáltam úgy irni hogy az elején arról hogy kicsit rosszabb majd jó tulajdonságokról is.

Ha tudtok segíteni nagyon megköszönöm.



2021. dec. 5. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj külső tulajdonságokról is,érdeklődési köréről-pl ha meg nézed a fecebookját lehet ott lesz,vagy hogy miben jo az iskolaban pl sport stb.
2021. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj rosszat
2021. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A rosszat úgy értettem hogy pl kicsit többet figyelne órán én nem beszélne annyit. Vagy inkább ilyet se?
2021. dec. 5. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Írj olyat amivel egy kicsit rá érezteted vele hogy miben rossz.De viszont írd le a jó tulajdonságait. ^_^
2021. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ilyen szöveg?

Név

A Mikulás látta, hogy idén kicsit rossz voltál. Mondta ha órán kicsit többet figyelnél és kevesebbet beszélnél, jövőre el is felejtene minden rosszat.

Viszont azt is mondta, hogy a testvéreddel kedves vagy, igaz néha kicsit veszekedtek de ez elnézhető. Kifejezetten örül, hogy ebben a tanévben alig hallott verekedesről.

Reméli jövőre már csak jókat hall rólad.

Üdvözlettel:

A Mikulás és segédje


Talán annyi lenne még a kérdés hogy a legelején elég csak a név vagy kellene valami megszólitás stb.? Ha igen mi illene ehhez? Vagy így jó?

2021. dec. 5. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves xz
2021. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem így tökéletes
2021. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van esetleg valami rá jellemző, viccesebb mondása? Emlékezetes beszólása vagy valami más amiről felismerhető, de mégsem a külsejét, tulajdonságait irod le, mert az olyan sablonos. Esetleg film,hobbi stb amiért rajong és ahhoz köthetö pár szó?
2021. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legtöbb gyerek kihagyta ezt a leírást. Sok esetben kötelező volt, de általában 1-2 gyerek (köztük én is) fáradt azzal, hogy valami normálisat írjon. A többiek csak mondtak pár random dolgot amit feltehetőleg hasraütés szerűen mondtak, mások ennyit se tettek meg.
2021. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!