Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, egy nárcisztikus, pszchopata görény. Mindig is ellenséges volt velem, mert nem ajnározom, de az utóbbi időben elkezdett velem kedves lenni. Én meg bedőltem neki. Nincs barátom az osztályban, itthon is rossz a légkör, és jól esett a közeledés. De az egész csak játék volt. Ma tudtam meg valakitől, hogy csinált külön egy csoportot, amiben én nem vagyok benne, és ott röhögnek rajtam már hónapok óta. Azon, hogy milyen szánalmas vagyok, hogy bedőlök neki, és elhiszem, hogy vannak barátaim. Amikor nagyon ki voltam, elmondtam neki, hogy mit érzek, hogy mennyi minden bánt. És ő az egészet beküldte a csoportba és ezen röhögtek. Természetesen az összes többi beszélgetésünket is beküldte, mindent, amit neki mondtam. Hónapok óta úgy csinálnak, mintha csak a napi sorozat lennék, az érzéseim nem számítanak, csak az, hogy este otthon jót röhöghessenek, egy játékszerek néznek, tárgynak. Nagyon rosszul érzem magam, és szégyenlek köztük lenni, mert igazuk van. Tényleg szánalmas vagyok, annyira ki vagyok éhezve a törődésre, hogy megnyíltam ennek a görény ribacnak, és most én vagyok az osztályban az elmebeteg, fura depressziós valaki, akin lehet röhögni, meg bele lehet rúgni, mert a gyengéken kell szórakozni. Mert ők az erősek. Rühhelem őket, az embereket, ezt a lányt, és legszívesebben levágnám az ujjait, egyesével és lassan, és felvennem, ahogy sikoltozik, és minden nap visszajátsznám neki, amíg bele nem őrül. Én is és nevetnék, a képébe röhögnék, miközben szenved, és végre megtudná mit érzek!!

2021. dec. 7. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

beszélj ofővel, esetleg ha nagyon komoly pszcihologussal

nekem volt altalanosba egy oszt tarsam akivel ugyanez volt, o beirt a kozos csoportunkba, leirta, hogy ez neki mennyire szarul esik es az osztaly nahy resze rajott, hogy idiota barmok voltak

de amugy szerintem ofovel beszelj aztan o remelhetoleg felhozza a temat egy ofo oran

2021. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ofő úgyse fog lóbarnát se csinálni. Velem ugyanez volt kilencedikben. 6 7 gyerek szivatott egész évben, és már full kész voltam, szülők is mindig szóltak ofőnek hogy mi a fene van, ofő lehívott engem meg at egyik gyereket beszélni, az meg előadta, hogy mi legjobb barátok vagyunk, kakaós csiga közepét is odaadta pl nekem múltkor. Mondtam, hogy utálom a kakaós csigát. És még a tanár engem nézett hülyének, mert addig nyomta a gyerek a dumát, hogy elhitte vagy nem akart foglalkozni az egésszel. Év végén meg eltörték az ujjamat, amiből rendőrségi ügy lett, a majom ofő bejött egy nyomozóval, kikérdeztek mindenkit, és az összes gyerek azt mondta, hogy én törtem el a saját ujjam és b+ semmi nem történt, utána meg akikkel előtte 8 évig jártam általánosba együtt, és ott se volt odajött lebszni, hogy mit képzelek, hogy ilyeneket kitalálok és beteg vagyok, hogy így akarom őket kirugatni. Szóval oltári naiv vagy egyes, hogy az iskola bármit csinál majd.
2021. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezután már csak 1 hónap volt a 9ből,másnap nem mentem be többet kivettek suliból, és nyáron még rámírt az ofő fbn, hogy mit képzelek, hogy szó nélkül eltűnök. MÉG Ő BSZOTT LE BZMEG. Aztán elküldtem melegebb éghajlatra.
2021. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

sajnalom, hogy neked rossz tapasztalatod volt, de attol meg nem kell altalanositani

vannak olyan sulik, ahol rendesek az ofok es segitokeszek

2021. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Aha, és majd mit fog csinálni szerinted? Ejnye bejnye hagyjátok békén az erzsikét. 2 hétig vége lesz, aztán már azért is szapulva lesz, hogy ofőhöz rohangál meg szól a szülőknek stb
2021. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Engem is kiközösitetek de mivel talpra álltam így meg mondtam nekikik a magamét. De ez más tészta ha fiú vagy akkor próbáld meg hogy előszőr nem így álsz hozzá hogy szakdjál meg meg ilyesmi hanem nézd őt szellemnek ez ídegesítí egy embert legjobban aztán majd egy ídő múlva le száll rólad.

Ha lány vagy akkor próbáld semmibe veni de ha megüt vagy valimt hozzád vágna vágj vissza. De érdemes lenne szülöknek szólni.

2021. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Honorius ***** válasza:
66%

“Rühhelem őket, az embereket, ezt a lányt, és legszívesebben levágnám az ujjait, egyesével és lassan, és felvennem, ahogy sikoltozik, és minden nap visszajátsznám neki, amíg bele nem őrül. Én is és nevetnék, a képébe röhögnék, miközben szenved, és végre megtudná mit érzek!!“

Van baj a toronyban rendesen, előbb a saját pszichológiai problémádat próbáld megoldani, aztán próbálj közösségbe menni. Ezzel a hozzáállással nem csoda, ha nevetnek rajtad.

2021. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Ma 09:15


Szerintem semmi baj nincs a kérdezővel csak a folytonos piszkálódások ezt váltották ki belőle viszont tény, hogy a vége amit írt beteg volt. De ki nem érez ilyet?


Kedves kérdező. Állj a sarkadra. Küldd el azt a csitrit melegebb éghajlatra. Ha ez nem sikerül, próbálj meg beszélni az osztályfőnököddel. Azok alapján amiről a második mesélt nehéz lehet tudom de megér egy próbát, hátha tud segíteni. Valamint hangfelvételt is készíthetsz telefonnal, hogy hogy bánnak és beszélnek veled.

2021. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!