Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kerüljem el jövőre a...

Hogyan kerüljem el jövőre a szalagtűző táncot?

Figyelt kérdés

Anyám mindenképp ragaszkodik hozzá, hogy márpedig én táncolni fogok és kész, de én Nagyon, de NAGYON nem szeretnék.


Az osztályommal nem igazán jövök ki, fáj nekik, hogy eszesebb vagyok náluk, tanulás nélkül írok ötöst mindíg. Meg amúgy is, hagyjuk, hogy milyen felfogásúak.


Egy lány sincs akivel szívesen táncolnék, és szerintem ez visszafelé is igaz.


Hogyan tudom elkerülni, hogy ne kelljen táncolnom?



2021. dec. 11. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Mondd ezt el.

Nekem meg tok fura, hogy ehhez ragaszkodik egy anyuka, mert nálunk táncolt pár ember osztalyonkent és kész.

Tokre nem akkora dolog

2021. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1#. Mondtam. De hiába. Őt nem érdekli, ő ragaszkodik hozzá. És tudom, hogy nem nagy dolog,stb.. de ő "nem így tudja".


Ezért írtam ki a kérdést. Hátha van valaki vagy volt ilyen helyzetben, és tudunk segíteni egymáson.

2021. dec. 11. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen ne csináld. Ennyi. Nem lesz semmi következménye, én is kihagytam és nem bántam meg.
2021. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki táncol? Ha nem, akkor beszéld meg az ofőddel, hogy te nem akarsz. Otthon meg úgy add elő, hogy nem rajtad múlott ez a döntés.
2021. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Akkor se, ha neked így tökéletes?

És tudja, hogy osztályt se szereted?


Mondd meg, hogy lesz még ezer szép pillanatotok együtt, ne ehhez ragaszkodjon, mert tudod,hogy nem fogod megbánni, inkább szabadulnál innen. Más helyeken nem is táncol az egész osztály se, nem divat, túlélik

2021. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudja,hogy így vagyok az osztállyal. De nem is szeretném ezt neki mondani,mert nem szeretném ilyen felesleges dolgokkal terhelni őt. Így is elég ideges mindíg.. Nem érnek ennyit az osztálytársaim..


Úgyis csak jövő év májusig kell kibírjam ebben az osztályban,utána úgy is távol leszek,az egyetemen.

2021. dec. 11. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak mondd meg az osztályfőnöknek, hogy nem táncolsz, ne jelentkezz a határidőig, ne fizesd be a szükséges költségeket, anyád meg majd belenyugszik, hogy úgysem tud mit tenni.
2021. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Az első lépéskor a talpad alá gyűröd a partnered sípcsontját és akkor mindenki újra fogja gondolni, hogy bolt-e a táncparkettre vonulásod.
2021. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!