Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erkölcstan tanár eldöntendő...

Erkölcstan tanár eldöntendő kérdésként kérdezi az alábbi kérdéseket és kiakad ha értelmes választ adok rá. Hogyan lehet lecsillapítani?

Figyelt kérdés

Szegény nem tudom mi baja, de valamiért tiszta fura.


Ha olyat kérdez, hogy: Gyorsan eldöntöd a dolgokat, vagy inkább bizonytalankodsz?

erre én azt válaszolom, hogy helyzetfüggő, nem lehet rá úgy váalszolni, hogy csak az egyiket jelölöm meg.


Erre kiakad, hogy olyat nem lehet. Tényleg most hagyjam rá, vagy mi van ilyenkor? Kérdez, de ő akarja megmondani, hogy mit válaszoljak. Nemár :D


2022. jan. 6. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus "mire gondolt a költő?" eset.

Írd meg jól a dolgozatokat, a többi nem számít.

2022. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nem tudom jól megírni, mert egy idióta és úgy pontozza ahogy jónak látja. Neki az a jó ha egy diák szenved és a magánéletében turkálhat. Azt hiszi, hogy pszichológus, közben meg egy nagy nulla,a könyvet olvassa fel, tanítás helyett.

Ez az első évünk vele, most már értem, hogy mirét mondták más osztályok, hogy "ha 2-est kapsz év végén akkor jó tanuló vagy nála ;) ;) " én ezt azért nem hagynám, mert a tanulmányi átlagba beleszámít.

2022. jan. 6. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogyha bemegy egy üzletbe vásárolni, akkor gyorsan megveszi a dolgokat vagy pedig nézelődik, válogat?
2022. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Erkölcstan"! :DDD

-Milyen jól meg lehet élni a szélhámosságból! Az embert - ha nem veszíti el idő előtt a szüleit, - a szülei feladata lenne úgy általában nevelni, - beleértve az erkölcsöt is, - nem egy szélhámosnak, aki meglovagolja a szülők súlyos mulasztásait!

De ha már "tanár": neki is el kellene fogadnia, hogy az emberek különbözőek - és nem mindenkinek az a fontos vagy erkölcsös, mint ami neki, ill. vannak, akik teljesen másként gondolkoznak, mint ő!

Még hogy "erkölcstan"! Ezen jót röhögtem!

2022. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ennyi az értelme ennek a hit és erkölcstan brmságnak.

Ahelyett, hogy a rendszerváltás óta felfelé húznák az országot a kormányok, ilyen felesleges dolgokat vezet be a jelenlegi. Nem, nincs semmi értelme ennek a "tantárgynak".

2022. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!