Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam mindig...

Az egyik osztálytársam mindig kötekszik és kiabal velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő az osztályból a leghangosabb. Majdnem mindenkivel bunkó. Maskor meg normális. Pl ha valahova leulok akkor nagy hangon elkezd nekem mondani mindenfélét hogy én onnan üljek el meg ilyenek. Szerintem mások előtt le akar szégyeníteni mert tudja hogy ha kiabalok még akkor sem vagyok hangos meg nem bántanék senkit. Mit lehetne ellene tenni hogy ne legyen ilyen? Én sosem bántottam egy szóval sem miért lehet ilyen? Hogy lehetne megleckéztetni? Mit tegyek segítsetek?
2022. jan. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Mond neki "gyere cica" lassa h van humorod oszt onnantol mar megy magátol haver
2022. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állj ki magad ért! Máshogy folytatni fogja! Csírájában el kellett volna folytatni ezt! Szólj vissza!
2022. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismered a szüleit? Milyen a családi háttér? Van neki barátja/barátnője? Milyenek a jegyei? Sportol valamit? Van hobbija?
2022. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ő gondolom lány, ugye? Te milyen nemű vagy? Te is lány?
2022. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!