Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na milyen érzés hogy nem lesz...

Na milyen érzés hogy nem lesz online oktatás többet?

Figyelt kérdés
Olyan vicces hogy itt sírtatok érte, meg érveltetek hogy így lesz meg úgy de nem lett semmi én megmondtam!!!

2022. jan. 27. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Én nem drukkoltam semminek, alig vannak óráim.

Én szerettem az online oktatást egyetemen, vizsgára sztem a legjobb úgy készülni ha meghallgatod újra az előadót és visszapörgetsz ha nem volt valami világos.

Sokkal hatékonyabb voltam, hogy nem kellett oda-vissza járnom napi 4-5x.


Szval milyen érzés, nem érdekel lol, jobban örülök onlinenak, mert bárhol lehetek és dolgozhatok közben de 2 órám lesz nem fogok belehalni h be kell mennem.

2022. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egész héten online volt, mivel a tanáraim betegek..hát mit ne mondjak, fura volt visszatérni a digitális oktatásra..kicsit sem hiányzott. 😐
2022. jan. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Majdnem minden nap van egy ilyen kérdés, ilyen stílusban. Szerintem ugyan az a retardált írkálja ki.
2022. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Én nem annyira örülök, amikor online suli volt akkor el lehetett férni reggelente a vonaton.

Máskülönben engem már nem érint, sikerült (online) befejeznem a képzésemet.

2022. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeségeket írsz! Azt!
2022. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Testvèrem őrül neki. Állítása szerint a nullával volt egyenlő amit haladtak, se gyakorlat se semmi. ( Egyetemista )
2022. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 akos4345 válasza:
73%
Ez miért olyan biztos hogy nem lesz? Valahol ezt kimondták?
2022. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!