Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jövőhéttől új iskolába fogok...

Jövőhéttől új iskolába fogok járni. Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

A jelenlegi iskolámban borzalmas az osztályközösség, egy barátom sincs. Az egész osztály utál engem, a semmiért. Tanároknak is többször jeleztem, de nem csinált semmit.


Az új iskolámban nem ismerek még senkit. Hogyan tudnék beilleszkedni?



2022. febr. 2. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

mit vártál a tanároktól, hogy mit csináljanak? szóljanak az osztálytársaidra hogy szeressenek?

vagy az "utálnak" gúnyolódásban, szekálásban mutatkozott meg? hány éves vagy?

2022. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
A legerősebb legnagyobb hangút verd meg egyből. Akkor tisztelni fognak!
2022. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
83%

Ezek elég gyér hozzászólások.

Ha valóban be szeretnél illeszkedni, akkor az elején legyél visszahúzódóbb, mert ha hangos vagy az két irányba sülhet el. Legyél kedves és nyitott, inkább hagyd a másikat kezdeményezni. Így látni fogod, hogy ki kíváncsi rád és vele barátkozhatsz :D

Aki nem kíváncsi rád, az ne is érdekeljen, mert max. az agyára mész ha próbálkozol

Sok szerencsét!

2022. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Az utolsó nagyon jó tanácsot írt, ez minden élethelyzetben alkalmazható ha be akar illeszkedni az ember (magamon megfigyeltem, illetve másokon).
2022. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!