Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vettem agyserkentőket tripla...

Vettem agyserkentőket tripla dózissal használva valami csodát tapasztaltam.Volt még így ezzel valaki?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok.Már régóta szerettem volna tanuláshoz ilyen agyserkentőket venni tanuláshoz.Körbenéztem magyar oldalakon, de itt nem voltak olyanok, amiknek igazi valós hatása lenne.Rendeltem egy külföldi oldalról, amik direkt tanuláshoz agyi tevékenységek felturbozásához szállítanak ilyen kiegészítőket.

Megnéztem mi a max dózis, napi 3 volt és reggel délben este 3-3-3 vettem be.Első nap már furán éreztem magam,kitisztultak a gondolataim,különféle matematikai feladványokat akartam megoldani, este vettem egy keresztrejtvényt valami profi szintűt és megfejtettem egy laza fél óra alatt.Pár nap múlva jött elő az igazi hatás.Szinte mindent amit aznap hallottam vagy láttam vissza tudtam idézni, szinte másodpercre pontosan.Összes zh-t tanulás nélkül írtam meg a legjobbra.Egy hét múlva egyszerűen megőrjítettek a gondolataim.Elővettem egy spanyol nyelvkönyvet, reggelre átnyálaztam.Egy hét múlva már alap szinte beszéltem.ismerőseim el se hitték.4 hónap múlva középfokúztam belőle.Most portugálul tanulok.

ha ennyire hatékényak ezek az agyserkentők, miért nem adják minden embernek, főleg egyetemistáknak?

Én azóta is szedem, egyetemen a tanárok nem ismernek rám.Asztrofizika tanárommal egy laza 5 perces beszélgetésnek indult óra után, majd délután meghívott egy kv-ra, hogy legyek szíves fejtsem ki a véleményem a témáról amit felhoztam neki, de nem haragszok fel is venné diktafonra, mert pár professzornak is megmutatná.

Belehet így fejezni az egyetemet?

Mert attól félek ha abbahagyom a tudásom is elvész.


2022. febr. 15. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha. Melyik szert szeded?
2022. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Kár, hogy nem tudod linkelni a csodabogyót... xD
2022. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy élénk fantáziájú gyerek megnézte a Csúcshatás című filmet :D
2022. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Bradly Cooper-nek sem volt nyerő.
2022. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bilibe log a kezed broooo
2022. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
És, hogy hívják az asztrofizika tanárodat? Mert erősen kamu szagú vagy Bucóka.
2022. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi a szercneve? Linkelwd mit vettel?
2022. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Én így voltam az életemmel 14 évesen, amikor elkezdtem füvezni.

Ehhez am te is kellesz. A cucc csak segít.

2022. febr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!