Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma a suliba megrongàltak egy...

Ma a suliba megrongàltak egy gépet ti mit gondoltok baleset volt bosszú én a teremben való labdazast gyanitom Mit gondoltok az ügyről?

Figyelt kérdés
Nyomozok. az ügyben valaki csütörtökig tudna véleményt adni.

2022. febr. 22. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Aki nem volt ott, az mégis mi alapján mondhatna, írhatna bármit?

Az tuti, hogy én nem nyilatkozom.

Kamerafelvétel?

2022. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van erre a tanárok se gondolták ki hívták a rendőrt aki ujjlenyomatokat vett le
2022. febr. 22. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

A mai informatikai eszközök árai mellett felelőtlen az az iskola, amelyik - már csak az esetleges lopások miatt is - nem tart kamerát legalább azokban a termekben, ahol érdemben értékek vannak.

Ha van kamera, akkor meg nemhogy az nem számít, hogy mi mit gondolunk, de még az érintettek véleménye se számít, mert annak felvételén feketén-fehéren ott kell legyen, hogy ki volt a tettes. Ha nincs ott, nem vette fel, elmosódott minőségben, kivehetetlenül, azonosíthatatlanul vette fel, akkor meg nem sokat ér, hogy volt.

2022. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden osztály teremben van gép akkor mindedjikbe legyen kamera
2022. febr. 26. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, melyik országról, melyik kontinensről beszélsz, de nekem ez nagyon Amerika, esetleg Ausztrália szagú...

Magyarországon van egy rakás közoktatási intézmény (általános iskola, szakközépiskola, szakmunkásképző és gimnázium), van egy csomó felsőoktatási intézmény (egyetem, főiskola).

Előbbiek állítom 99%-ában - ha a diákok saját tulajdonát képező okostelefonjait, tabletjeit nem tekintjük gépeknek (ahhoz az iskolának a világon semmi köze) - akkor nincsenek minden tanteremben "gépek" (számítógépek).

Modernebb sulikban esetleg van wifi, ami vagy jelszavas, vagy nem (ha jelszavas, akkor vagy tudják a gyerekek a jelszót, vagy nem), sok gyereknek van okostelefonja, de hogy az iskolák zömében nincs minden teremben számítógép, illetve, hogy nem ez az általános, nos az tuti.

2022. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik teremben van egy számítógép.
2022. febr. 28. 06:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mást nem, akkor legfeljebb privátba megírnád, hogy milyen iskola ez, illetve konkrétan melyik iskola ez? Csak kíváncsi vagyok, na.
2022. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!